Paslaugų aprašai

„KONE“ PREVENCINĖ PRIEŽIŪRA

KONE prevencinė priežiūra padeda išvengti problemų joms dar nepasireiškus. Prižiūrėdami įrangą atsižvelgiame į jos naudojimo pobūdį, amžių ir kitus svarbius veiksnius. Būtent jums pritaikytas planas užtikrina, kad visų atskirų komponentų bei sistemų techninė priežiūra bus atlikta laiku ir pagal visas taisykles, kad ir koks būtų jų prekės ženklas.

„KONE“ KLIENTŲ APTARNAVIMO CENTRAS

Kai jums ar galutiniams įrangos naudotojams prireikia pagalbos dėl su įranga susijusių problemų, nedvejokite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo centrą. Susisiekti su jus aptarnaujančiu klientų aptarnavimo centru lengva – tiesiog paskambinkite nurodytu telefono numeriu. Profesionalūs mūsų darbuotojai išmano jūsų įrangą bei situaciją. Jie gali atsiųsti techninės priežiūros techniką, kuris išspręstų jūsų problemą.

PAKETAS „BREAKDOWN SERVICE“

Jei esate įsigiję mūsų paslaugų paketą „Breakdown Service“ ir mūsų liftas, eskalatorius arba automatinės durys sugenda, greitai išsiunčiame techninės priežiūros specialistą, kuris išsprendžia netikėto įrangos gedimo, sustojimo arba netinkamo veikimo problemą. Tiesiog paskambinkite į mūsų klientų aptarnavimo centrą ir per jūsų sutartyje nurodytą laiką bus išsiųstas technikas, kuris šią problemą išspręs.

REMONTO PASLAUGOS

Jei jūsų liftai, eskalatoriai arba automatinės durys sugenda arba paaiškėja, kad jų komponentai pažeisti, KONE technikai gali pasirūpinti remontu. Per planinius priežiūros vizitus jie nustatys, ką reikia remontuoti. Daugeliu atveju problema išsprendžiama iki įrenginio veiklai sutrinkant.

PASLAUGA „VOICE LINK“

Paslauga „KONE Voice Link™“ suteikia galimybę palaikyti dvikryptį balso ryšį tarp lifto keleivių ir KONE klientų aptarnavimo centro, kai paspaudžiamas integruotas kabinos pavojaus signalo mygtukas. Sistema automatiškai identifikuoja klientą ir objekto adresą, taip problema, kad ir kokia ji būtų, sprendžiama nedelsiant.

GELBĖJIMO ĮSTRIGUS PASLAUGA

Gelbėjimo įstrigus paslauga užtikrina greitą ir saugią lifte įstrigusių keleivių evakuaciją. Mūsų avarinių situacijų procedūra sukurta taip, kad technikas būtų išsiųstas iš karto – vos tik klientų aptarnavimo centras gauna atitinkamą pranešimą.

PASLAUGA „DATA LINK“

Paslauga „KONE Data Link“ užtikrina nenutrūkstamą liftų bei eskalatorių našumo ir saugos stebėjimą, kad į bet kokią kritinę problemą būtų galima reaguoti tuojau pat.

img_maintenance-campaign-teaser-image

Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę