Kodėl jau pastatytame pastate verta įrengti KONE liftą?

Pastatui suteikiama papildoma vertė

Pastate įrengtas liftas padidina nekilnojamojo turto vertę, jis tampa patrauklesnis potencialiems pirkėjams ir nuomininkams, be to, labai pagerėja jo pasiekiamumas.

Pagerėja gyvenimo kokybė

Kai yra liftas, pagreitėja ir palengvėja saugus žmonių judėjimas pastate, vyresnio amžiaus gyventojai jame gali gyventi ilgiau, o viršutinius aukštus pasiekti paprasčiau.

Dirbkite su patikimu partneriu

Kai bendradarbiaujate su KONE, galite būti tikri, kad liftų įrengimo esamame pastate projektas bus įgyvendintas be rūpesčių, laiku ir neviršijant biudžeto. Įrengę liftą galime rekomenduoti techninę priežiūrą ir kitas paslaugas, kad įranga sklandžiai veiktų per visą jūsų pastato gyvavimo ciklą.

Padidinkite pastato vertę rinkdamiesi KONE DX klasės liftus, skirtus visiškam pakeitimui

img_increase_to_value_skyline-980x470

Įrengus liftą padidėja jūsų pastato vertė, bet to, galite pasinaudoti naujausiomis prijungtosiomis technologijomis, kad sukurtumėte visais atžvilgiais malonią naudotojo patirtį.

img_connectivity-680x425

Įtaisytosios jungiamumo funkcijos

Modernus, prijungtasis liftas atveria langą į visiškai naujų galimybių pasaulį: galima pridėti išmaniųjų pastatų sprendimų ir paslaugų, kurie naudotojams gyvenimą daro dar lengvesnį ir patogesnį.

Su įtaisytomis jungiamumo funkcijomis galite išnaudoti išmaniųjų pastatų paslaugų, kurias sukūrė KONE ir mūsų „People Flow Ecosystem“ partneriai, privalumus. Taip pat galite prijungti savo paslaugas. Rezultatas yra pritaikyta patirtis, kuri keičiasi priklausomai nuo nuomininkų poreikių.

Skaitykite daugiau apie jungiamumą

Į žmogų orientuotas dizainas

Sumontavę visiškai naują liftą, naudotojams galėsite suteikti patirtį, kuri puikiai atitiks jūsų pastato ir jo nuomininkų poreikius. Tai užtikrinama pritaikius šiuolaikinį dizainą, medžiagas, apšvietimo efektus ir signalizacijos galimybes.

Skaitykite daugiau apie dizainą

img_design-680x425
img_advanced-people-flow-solutions-680x425

Visiškai naujos informacijos ir pramogų galimybės

Nuomininkai gali mėgautis gausiais lifto teikiamais privalumais, įskaitant prieigą prie daugialypės terpės turinio ir saugos bei pastato informacijos liftų kabinose ir kitose pastato vietose. Jie taip pat gali naudotis naujausiais liftų muzikos sprendimais.

Susisiekite su mumis

empty

KONE liftų įrengimo esamuose pastatuose sprendimai

Kad ir kurį iš dviejų sprendimų pasirinktumėte, gausite maksimaliai erdvią kabiną, puikų energinį naudingumą ir nepriekaištingai jūsų pastato stilių atitinkantį interjero dizainą.

„KONE MonoSpace® DX“

Universalus keleivinis liftas be mechanizmų patalpos, su išorine šachta, skirtas mažo ir vidutinio aukštingumo gyvenamiesiems bei komercinės paskirties pastatams. „KONE MonoSpace® DX“ yra DX klasės liftas, kuris dėl įtaisytųjų jungiamumo funkcijų naudojimosi liftais patirtį pakelia į visiškai naują lygį.

  • MAKS. EIGA 90 m
  • MAKS. ASMENŲ SKAIČIUS iki 33 asmenų
  • MAKS. GREITIS 3.0 m/s
Sužinokite daugiau

„KONE ProSpace™“

Universalus keleivinis liftas be mechanizmų patalpos, skirtas mažo ir vidutinio aukštingumo gyvenamiesiems bei komercinės paskirties pastatams. „KONE ProSpace™“ – tai taupiai erdvę išnaudojantis rentabilus sprendimas, pritaikytas įrengti laiptinėse.

KONE liftai, skirti įrengti pastatuose, kuriuose iki šiol nebuvo lifto

GaminysAprašasGreitisMaks. eigaMaks. keliamoji galia
Maks. asmenų skaičiusMaks. liftų skaičius grupėje
„KONE MonoSpace® 500“Liftas be mechanizmų patalpos, skirtas liftų visiško pakeitimo projektams, vykdomiems mažo ir vidutinio aukštingumo gyvenamuosiuose bei komercinės paskirties pastatuose1,75 m/s
70 m
1150 kg
Iki 15
4
„KONE ProSpace™“Taupiai erdvę panaudojantis lifto sprendimas, skirtas gyvenamiesiems pastatams be lifto0,6 m/s
30 m
675 kg
Iki 9
1
„KONE Motala™“Sprendimas, leidžiantis pasiekti visas patalpas 0,15 m/s
13 m
500 kg
Iki 5
1

Lifto įrengimas jo neturėjusiame pastate – nuoseklus gidas

Suplanuosime ir koordinuosime visą įrengimo procesą. Specialiai paskirtas projekto vadovas pasirūpins, kad viskas būtų užbaigta laiku ir neviršijant suplanuoto biudžeto.

Sprendimo priėmimas

img_1_Project_planning-01-535x365.jpg

Pirmiausia turėtumėte surinkti informaciją apie jūsų pastatui tinkamus sprendimus, taip pat – visus leidimus ir subsidijas. Tada reiktų suskaičiuoti apytikslę kainą. Mes padėsime jums tai padaryti.

Finansavimas

img_3_easy_steps_Cad_drawings-01-535x365.jpg

Toliau reiktų pagalvoti, kaip projektą finansuosite: kokia dalis bus subsidijuojama ir kiek išlaidų turės būti padalyta gyventojams.

Planavimas

img_3_Easy_steps_project_planning-01-535x365.jpg

Parinksime montavimo vietą, parengsime architektūrinį ir konstrukcinį šachtos projektus, suprojektuosime lifto interjerą ir pasirūpinsime, kad būtų gauti visi atitinkami leidimai.

Statyba

img_2_Installation-01-535x365.jpg

Į šį etapą įeina objekto paruošimas, šachtos ir lifto įrengimas bei galutinis išvalymas. Prieš perduodami jūsų liftą eksploatuoti atliksime nuodugnią saugos ir eksploatacinių savybių patikrą.

Priežiūra

img_3_Expert_help_from_skilled_technicians-01-535x365.jpg

Prevencinės priežiūros paslauga užtikrina tinkamą lifto veikimą per visą jo eksploatavimo laikotarpį. Jei problemų ir pasitaiko, įgudę mūsų technikai pasirūpina, kad liftas kuo greičiau vėl imtų nepriekaištingai veikti.

Radote tinkamiausią lifto sprendimą jūsų pastatui - įsirenkite jį!

img_buildings-without-elevators-designing-1

Tinkamos vietos Jūsų liftui parinkimas

Galime įrengti liftą iš esmės bet kuriame pastate. Ar liftas bus viduje, ar lauke, priklauso nuo jūsų laiptinės dydžio bei formos.
Montavimo alternatyvos:

  • Laiptinėje, kai laiptai lieka kurioje nors pusėje
  • Laiptinės viduryje
  • Iš dalies pakeičiant laiptinę, kuri yra pastato išorėje
  • Iš anksto sumontuotoje šachtoje prie išorinės sienos. Kadangi šachta pirmiausia sumontuojama, tada užkeliama į vietą, galite sutaupyti laiko ir pinigų.
img_buildings-without-elevators-designing-2

Dizaino pasirinkimas

Galime pasiūlyti sprendimą, kuris atitiktų iš esmės bet kurio pastato vidaus dizainą bei architektūrą. Galite pasirinkti šachtos medžiagą, kuri atitiktų ne tik pastato vidų, bet ir kabinos sienų bei grindų medžiagas.

img_buildings-without-elevators-designing-3-951x535.jpg

Finansavimo organizavimas

Daugelyje Europos šalių liftų įrengimas subsidijuojamas. Gali būti padengta net iki 60–70 % bendrosios kainos. Paprastai gyventojų bendrija pasiima paskolą, kurios įmokas finansuoja nustačiusi mėnesinį paslaugos mokestį. Tada gyventojai nusprendžia, kaip pasidalyti kaštus. Esame pasirengę jums patarti ir apskaičiuoti preliminarų biudžetą. Tad tiesiog susisiekite su mumis.

Kas bus toliau?

Kas bus toliau?

Mūsų pasaulinės klasės techninės priežiūros tarnyba užtikrins saugų ir patikimą lifto veikimą. Sužinokite daugiau apie KONE prevencinę priežiūrą.

Kaip galime Jums padėti

Prašome užpildyti užklausimo formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime

Sample form


+370My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other 


Atkreipkite dėmesį, kad kai pateiksite šią formą, mes rinksime jūsų asmens duomenis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą, žr. Mūsų privatumo taisyklėse.


Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę