WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę

Grįžti į pradžią

Kodėl jau pastatytame pastate verta įrengti KONE liftą?

ĮRENGUS LIFTĄ, IŠAUGA VERTĖ

Kai pastate, kuriame lifto nebuvo, šis įrengiamas padidėja jūsų nekilnojamojo turto vertė, pastatas tampa patrauklesnis potencialiems pirkėjams ir nuomininkams, be to, išauga jo pasiekiamumas.

LIFTAS PAGERINA GYVENIMO KOKYBĘ

Kai yra liftas, palengvėja žmonių saugus judėjimas pastate, vyresnio amžiaus gyventojai jame gali gyventi ilgiau, o viršutinius aukštus pasiekti paprasčiau.

DIRBKITE SU PATIKIMU PARTNERIU

Patyręs partneris, galintis pateikti gerai apgalvotą planą, – tai sumanus pasirinkimas. Pasirūpinkite, kad naujasis liftas būtų sumontuotas be rūpesčių, laiku ir neviršijant suplanuotų išlaidų. Kai išbandysime ir perduosime eksploatuoti, rekomenduosime paslaugas, kurios geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

TAI LENGVIAU NEI GALĖTŲ ATRODYTI!

Iš tiesų naujo lifto įrengimas yra gerokai paprastesnis, nei daugelis kitų renovavimo darbų. Kasmet jau pastatytuose pastatuose įrengiame tūkstančius liftų. Tai darome greitai, sklandžiai ir kuo mažiau sutrikdydami nuomininkus bei svečius. Kadangi kiekvienas atvejis unikalus, galime rekomenduoti tinkamiausią sprendimą, kuris atitiktų pastato architektūrą ir kliento poreikius.

KONE liftai, skirti įrengti pastatuose, kuriuose iki šiol nebuvo lifto

GaminysAprašasGreitisMaks. eigaMaks. keliamoji galia
Maks. asmenų skaičiusMaks. liftų skaičius grupėje
„KONE MonoSpace® 500“Liftas be mechanizmų patalpos, skirtas liftų visiško pakeitimo projektams, vykdomiems mažo ir vidutinio aukštingumo gyvenamuosiuose bei komercinės paskirties pastatuose1,75 m/s
70 m
1150 kg
Iki 15
4
„KONE ProSpace™“Taupiai erdvę panaudojantis lifto sprendimas, skirtas gyvenamiesiems pastatams be lifto0,6 m/s
30 m
675 kg
Iki 9
1
„KONE Motala™“Sprendimas, leidžiantis pasiekti visas patalpas 0,15 m/s
13 m
500 kg
Iki 5
1

Lifto įrengimas jo neturėjusiame pastate – nuoseklus gidas

Suplanuosime ir koordinuosime visą įrengimo procesą. Specialiai paskirtas projekto vadovas pasirūpins, kad viskas būtų užbaigta laiku ir neviršijant suplanuoto biudžeto.

Sprendimo priėmimas

Image

Pirmiausia turėtumėte surinkti informaciją apie jūsų pastatui tinkamus sprendimus, taip pat – visus leidimus ir subsidijas. Tada reiktų suskaičiuoti apytikslę kainą. Mes padėsime jums tai padaryti.

Finansavimas

Image

Toliau reiktų pagalvoti, kaip projektą finansuosite: kokia dalis bus subsidijuojama ir kiek išlaidų turės būti padalyta gyventojams.

Planavimas

Image

Parinksime montavimo vietą, parengsime architektūrinį ir konstrukcinį šachtos projektus, suprojektuosime lifto interjerą ir pasirūpinsime, kad būtų gauti visi atitinkami leidimai.

Statyba

Image

Į šį etapą įeina objekto paruošimas, šachtos ir lifto įrengimas bei galutinis išvalymas. Prieš perduodami jūsų liftą eksploatuoti atliksime nuodugnią saugos ir eksploatacinių savybių patikrą.

Priežiūra

Image

Prevencinės priežiūros paslauga užtikrina tinkamą lifto veikimą per visą jo eksploatavimo laikotarpį. Jei problemų ir pasitaiko, įgudę mūsų technikai pasirūpina, kad liftas kuo greičiau vėl imtų nepriekaištingai veikti.

Radote tinkamiausią lifto sprendimą jūsų pastatui - įsirenkite jį!

Tinkamos vietos Jūsų liftui parinkimas

Galime įrengti liftą iš esmės bet kuriame pastate. Ar liftas bus viduje, ar lauke, priklauso nuo jūsų laiptinės dydžio bei formos.
Montavimo alternatyvos:

  • Laiptinėje, kai laiptai lieka kurioje nors pusėje
  • Laiptinės viduryje
  • Iš dalies pakeičiant laiptinę, kuri yra pastato išorėje
  • Iš anksto sumontuotoje šachtoje prie išorinės sienos. Kadangi šachta pirmiausia sumontuojama, tada užkeliama į vietą, galite sutaupyti laiko ir pinigų.

Dizaino pasirinkimas

Galime pasiūlyti sprendimą, kuris atitiktų iš esmės bet kurio pastato vidaus dizainą bei architektūrą. Galite pasirinkti šachtos medžiagą, kuri atitiktų ne tik pastato vidų, bet ir kabinos sienų bei grindų medžiagas.

Finansavimo organizavimas

Daugelyje Europos šalių liftų įrengimas subsidijuojamas. Gali būti padengta net iki 60–70 % bendrosios kainos. Paprastai gyventojų bendrija pasiima paskolą, kurios įmokas finansuoja nustačiusi mėnesinį paslaugos mokestį. Tada gyventojai nusprendžia, kaip pasidalyti kaštus. Esame pasirengę jums patarti ir apskaičiuoti preliminarų biudžetą. Tad tiesiog susisiekite su mumis.

Susijusios temos