Grįžti į pradžią

Liftas „KONE MiniSpace™ DX“

Su greitaeigiu keleiviniu liftu „KONE MiniSpace™ DX“ galite sukurti visiškai naują kelionės liftu patirtį vidutinio ir didelio aukštingumo pastatuose. Naudodamiesi jungiamumo funkcijomis galite pagerinti žmonių srautų valdymą ir pasiūlyti įvairių naujoviškų paslaugų, kad kasdienis gyvenimas būtų dar lengvesnis ir malonesnis.

Liftą „KONE MiniSpace DX“ lengva ir nebrangu įrengti, nes jame naudojamas kompaktiškas kėlimo variklis „KONE EcoDisc®“, todėl pakanka labai kompaktiškos mechanizmų patalpos, kuri praktiškai tėra tik lifto šachtos prailginimas.

Pagrindinės funkcijos

img_ KONE_Feat_Architect_Portrait-004
  • Skaitmeninis jungiamumas – savo pastatą paruoškite ateičiai rinkdamiesi išmaniuosius sprendimus ir paslaugas, pagrįstus debesijos jungiamumu ir KONE API.
  • Visiškai nauja naudotojo patirtis – sukukite visiškai naują naudojimosi liftu patirtį rinkdamiesi naujas ir funkcionalias medžiagas, apšvietimą ir signalizavimo galimybes.
  • Garantuota atitiktis – galite būti tikri, kad liftas visiškai atitinka kodeksus ir standartus, kurių turite laikytis, įskaitant prieinamumo, atsparumo vandalizmui ir veikimo gaisro metu reikalavimus.
  • Ekologinis efektyvumas – sumažinkite elektros energijos sąnaudas ir pastato anglies pėdsaką rinkdamiesi mūsų ekologiškai efektyvius kėlimo, apšvietimo ir parengties sprendimus.

„KONE MiniSpace DX“ sprendimai

SPRENDIMASAPRAŠASMECHANIZMŲ PATALPAMAKS. EIGAMAKS. GREITISMAKS. APKROVA / ASMENŲ SKAIČIUSMAKS. GRUPĖS DYDIS
„KONE MiniSpace DX“Greitas keleivinis liftas su kompaktiška mechanizmų patalpa, skirtas vidutinio ir didelio aukštingumo gyvenamiesiems bei komercinės paskirties pastatams.
Taip210 m arba 63 aukštai4,0 m/s2 000 kg / iki 26 asmenų8

„KONE MiniSpace DX“ siuntų katalogas

Kiti KONE DX klasės liftai

„KONE MonoSpace® DX“

Universalus keleivinis liftas be mechanizmų patalpos, skirtas mažo ir vidutinio aukštingumo gyvenamiesiems bei komercinės paskirties pastatams.

„KONE TranSys™ DX“

Pagal poreikius pritaikomas patvaraus krovininio ir keleivinio lifto sprendimas viešojo transporto, mažmeninės prekybos ir ligoninių pastatams.

Kaip galime Jums padėti

Prašome užpildyti užklausimo formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime

Our apologies. Something went wrong with loading the form. We are working to fix this.
Refresh this page. Your form will then be available.

Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę