Visiškai naujas eskalatorius arba judantis takas, pakeisiantis senąjį

REKOMENDUOJAME PAKEISTI VISIŠKAI, JEI JŪSŲ ESKALATORIUS

Yra pasenęs, vis susiduria su patikimumo problemomis arba nebesusitvarko su žmonių srautu jūsų pastate

SIŪLOME DVI ESKALATORIAUS PAKEITIMO ALTERNATYVAS

Galime sumontuoti visiškai naują eskalatorių ir karkasą, arba pakeisti viską, išskyrus karkasą.

VISIŠKO ESKALATORIŲ PAKEITIMO SPRENDIMAI

Siūlome du eskalatorių visiško pakeitimo sprendimus. Abu jie padeda sumažinti energijos sąnaudas, tačiau padidina saugą, patikimumą bei užtikrina geresnę išvaizdą.

VISIŠKAS PAKEITIMAS

Visiško pakeitimo metu atnaujinamas visas eskalatorius, įskaitant karkasą. Jei vieta atvira ir lengvai prieinama, tai paprastai užtrunka vos kelias darbo dienas. Visiškas eskalatoriaus pakeitimas – tai investicija, kuri atsiperka per mažesnes energijos sąnaudas ir didesnę saugą, patikimumą bei geresnį stilių. Susipažinkite su mūsų eskalatorių ir judančių takų sprendimais, kurie tinka ir statomiems, ir jau pastatytiems pastatams.

PAKEITIMAS IŠLAIKANT KARKASĄ

„KONE EcoMod™2“ suteikia visus naujo, patrauklaus ir tausojančio energiją eskalatoriaus arba judančio tako privalumus, tačiau leidžia išvengti ilgai trunkančio ir galinčio sutrikdyti veiklą karkaso šalinimo. Statybos darbų reikia nedaug, o lygiagrečiai veikiančius eskalatorius galite keisti po vieną, taip sumažindami išlaidas ir prastovas. „KONE EcoMod 2“ tinka visų prekių ženklų eskalatoriams.

Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę