Kodėl verta pasirinkti KONE modernizuojant įrangą?

ATSIPERKANTI INVESTICIJA

KONE modernizavimas padidina saugą, patikimumą, prieinamumą ir išvaizdą, taip pat – sumažina išlaidas energijai.

LAIMINGESNI PASTATŲ NAUDOTOJAI

Pasirinkę dirbti su mumis gausite daugiau patikimumo, pasiekiamumo ir komforto – visą pastato eksploatavimo laikotarpį.

ĮRENGIMO PROCESAS BE RŪPESČIŲ

Modernizavimo procesas, kurį taikome, valdomas itin profesionaliai, kad jūsų nuomininkai ir svečiai patirtų kuo mažiau trukdžių.

Eskalatorių modernizavimas

Eskalatorių modernizavimo nauda

Modernizavimas užtikrina, kad jūsų eskalatoriai ir toliau taupiai naudos energiją, bus saugūs ir patikimi. Karkasas gali atlaikyti tiek pat, kiek jūsų pastatas, tačiau mechaniniai komponentai dėvisi ir sensta. Modernizuodami pakopas, baliustradas ir apšvietimą išlaikysite šviežią ir šiuolaikišką įrenginio išvaizdą. 

img_modernization-escalator-modernization-benefits-1-951x535.jpg

Geresnis našumas

Palyginus su senesne įranga, modernizuotas eskalatorius veikia geriau. Mažiau laukimo, nusivylimų ir gedimų – išlaikant jūsų jau turimą eskalatorių arba judantį taką. Jei atnaujinsite savo įrangos pavaros arba grandinės komponentus, ženkliai padidės našumas.

img_modernizatimodernization-escalator-modernization-benefits-2-951x535.jpgon-escalator-modernization-benefits-2-951x535.jpg

Padidinta sauga

Sauga – tai dalykas, nuo kurio pradedamas projektuoti bet kuris KONE eskalatorius arba judantis takas. Modernizuodami eskalatorių galite užtikrinti dar didesnę jo saugą. Siūlome ištisą saugos patobulinimų asortimentą ir modulinio modernizavimo paketus, apimančius elektrifikaciją, pakopų grandinę, pavarą ir estetinę dalį. Investuodami į saugos patobulinimus pasirūpinsite savo įrangos atitiktimi naujausiems saugos reglamentams ir standartams, todėl saugiau jausitės ne tik jūs, bet ir jūsų klientai.

img_modernization-escalator-modernization-benefits-3-951x535.jpg

Dizainas, papildantis jūsų pastatą

Modernaus dizaino eskalatorius ar judantis takas taps ne tik praktiniu, bet ir estetiniu jūsų pastato privalumu. Gausybė mūsų siūlomų dizaino modernizavimo elementų padės šį įrenginį paversti akį traukiančia architektūrine detale ir svarbiu apšvietimo elementu, tobulai atitinkančiu pastato interjero idėją.

img_modernization-escalator-modernization-benefits-4-951x535.jpg

Energinis naudingumas, sutaupantis pinigų

Į aukštu energiniu naudingumu pasižyminčius mūsų modernizavimo sprendimus įeina efektyvi ir kompaktiška pavaros sistema, taip pat – išmanieji eksploatavimo režimai. Be to, savo eskalatoriui galite pasirinkti naujovišką ir taupų LED apšvietimą, kuris yra 80 % efektyvesnis nei halogeninis ir veikia 10 kartų ilgiau.

KONE eskalatorių įrankių rinkinys

Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę