Sveikatos ir gerovės klausimai

Saugią ir švarią aplinką galima sukurti pasitelkiant bekontaktę technologiją ir oro gryninimo sprendimus. KONE kompetencija žmonių srautų planavimo srityje, taip pat įvairūs sveikatos ir gerovės sprendimai, įskaitant pažangų liftų oro kondicionavimą, padės klientams kitaip organizuoti naudotojų judėjimą pastatuose šioje naujoje tikrovėje, pirmenybę teikiant sveikatai ir gerovei. Saugesnis kasdienis gyvenimas

KONE | Sveikatos ir gerovės sprendimai

Būkite saugūs padedami KONE

Žmonių sąveika su kasdiene aplinka jau pasikeitusi. KONE žinios apie žmonių srautus pasitelkiant bekontaktę technologiją, oro gryninimo sprendimus ir kitus pažangius sveikatos ir gerovės sprendimus padeda kurti saugesnį naudotojų judėjimą ir sveikas aplinkas pastatuose.

Prisidėkite prie sveikesnės aplinkos

Naudodamiesi KONE sprendimais ir paslaugomis galite optimizuoti žmonių srautus pagal reglamentus, dalytis informacija realiuoju laiku, iš anksto planuoti priežiūros apsilankymus ir priminti naudotojams apie fizinį nuotolį.

Sumažinti būtinybę liesti paviršius

Mūsų pažangūs bekontakčiai sprendimai atveria bekontakčių ir veiksmingų kelionių galimybę.

Padėkite apsisaugoti nuo ligos plitimo

KONE valymo ir dezinfekavimo sprendimai padeda gryninti orą ir išsaugoti įrangą švarią.

KONE žinios apie žmonių srautą ir patirtis – jūsų paslaugoms

img_health-and-wellbeing_535x365-1

Geriausia praktika ir rekomendacijos


KONE geriausia praktika ir rekomendacijos, su konkrečių segmentų pavyzdžiais, kaip planuojami žmonių srautai, palaikys ir užtikrins naujų pastatų verslo tęstinumą. Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau.

img_health-and-wellbeing_535x365-2

Paversti duomenis įžvalgomis

Norite užtikrinti saugią ir sklandžią biuro nuomininkų patirtį? KONE pritaikytos pagal poreikius liftų eismo analizės, žmonių srautų ataskaitos ir sveikatos klausimų bei gerovės sprendimų portfeliai padeda parengti naujus pastatus pagal naują įprastą tvarką. Susisiekite su mumis, ir sužinosite daugiau.

img_health-and-wellbeing-mosaic_535x365-3

KONE žmonių srauto planavimas ir konsultavimas

Vadovaujama architektų komandos, liftų specialistų ir duomenų mokslininkų, KONE žmonių srauto planavimo ir konsultavimo tarnyba teikia įžvalgas konkretiems segmentams ir rekomendacijas naujų pastatų projektams.

KONE | Sveikatos ir gerovės sprendimai

Sprendimai pagal kiekvieno poreikius

KONE pažangiais sveikatos ir gerovės sprendimais liftams, eskalatoriams ir durims siekiama padaryti žmonių judėjimą saugų, švarų ir sklandų. Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau sprendimų, geriausiai atitinkančių jūsų poreikius.

Susijęs turinys

KONE | Sveikatos ir gerovės sprendimai

Paslaugos, produktai ar sprendimai, čia aprašyti kaip KONE sveikatos ir gerovės sprendimai, skatina sveikatą ir gerovę. Tačiau sprendimai negarantuoja, kad jų naudojimo aplinkose neatsiras ligų ar infekcijų. KONE negali būti laikoma atsakinga už bet kokias infekcijas ir ligas, atsiradusias tokiose aplinkose ar sukėlusias klinikines pasekmes.

Kaip galime Jums padėti

Prašome užpildyti užklausimo formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime

Sample form


+370My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other 


Atkreipkite dėmesį, kad kai pateiksite šią formą, mes rinksime jūsų asmens duomenis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą, žr. Mūsų privatumo taisyklėse.


Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę