KONE įrankiai ir siuntų katalogas

Pasinaudokite mūsų naujos kartos projektavimo ir planavimo įrankiais, kurie padės sukurti puikią naudotojo patirtį, kad jūsų pastatas taptų dar patrauklesnis nuomininkams ir lankytojams.

Liftams skirti įrankiai

img_shutterstock_1020959758_edit_Selector_highlight_teaser

KONE liftų parinkiklis

Sužinokite, kuris liftas atitinka jūsų poreikius. Tai greitai ir lengvai atliksite vos trimis veiksmais. Liftams „KONE MonoSpace®“ 300, 500, 700 ir „KONE TranSys™ DX“

Šiuo metu susiduriame su tam tikromis techninėmis KONE liftų parinkiklis įrankio problemomis. Mūsų komanda stengiasi tai išspręsti kaip įmanoma greičiau. Atsiprašome už nepatogumus.

img_ shutterstock_1386717164_edit_Planner_v2_RGB_highlight_teaser

KONE liftų planavimo įrankis

Gaukite visus techninius duomenis, kad viską iki mažiausių detalių galėtumėte suplanuoti. Liftams „KONE MonoSpace®“ 300, 500, 700 ir „KONE TranSys™ DX“.

Šiuo metu susiduriame su tam tikromis techninėmis KONE liftų Planavimo įrankio problemomis. Mūsų komanda stengiasi tai išspręsti kaip įmanoma greičiau. Atsiprašome už nepatogumus.

img_shutterstock_407469838_Car-Designer_highlight_teaser

„KONE Car Designer“

Peržiūrėkite mūsų teminio projektavimo kryptis arba derindami medžiagas, apšvietimo galimybes ir priedus susikurkite unikalų savo lifto kabinos interjero projektą. Tada imkitės trimačio modeliavimo, kad savo vizijai įkvėptumėte gyvybės. Liftams „KONE MonoSpace®“ 300, 500, 700 ir DX klasės liftams.

Eskalatorių ir durų įrankiai

img_2-tools-img-6-Door-Planner

KONE durų planavimo įrankis

Pasirinkite durų sprendimą pagal savo poreikius, atsisiųskite CAD brėžinius ir, jei reikia, paprašykite kainos pasiūlymo.

img_KONE tools and downloads-codes and standards_680x425

Kodeksai ir standartai

Siūlome daug sprendimų, kad jums padėtume užtikrinti atitiktį įvairiems su liftais susijusiems (pvz., prieinamumo, atsparumo vandalizmui ir veikimo gaisro atveju) kodeksams ir standartams. Visi mūsų sprendimai atitinka liftų projektavimui ir gamybai taikomus Europos saugos standartus EN 81-20 ir EN 81-50.

img_KONE tools and downloads-terms and definitions_680x425

Terminai ir apibrėžtys

Kalbant apie liftus, eskalatorius ir automatines pastatų duris kartais reikia pavartoti techninius terminus ir santrumpas, todėl sukūrėme patogų žodyną, kad juos būtų lengviau suprasti.

Prireikė pagalbos?

Planuojate naują projektą, galvojate apie modernizavimą, o galbūt praverstų pagalba perkant įrangą? Esame pasirengę Jums padėti visuoses pastatų gyvavimo ciklo etapuose.

Kaip galime Jums padėti

Prašome užpildyti užklausimo formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime

Sample form


+370My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other 


Atkreipkite dėmesį, kad kai pateiksite šią formą, mes rinksime jūsų asmens duomenis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą, žr. Mūsų privatumo taisyklėse.


Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..