Visiškai naujas liftas, pakeisiantis senąjį

KADA LIFTĄ REIKIA KEISTI?

Visiškai pakeisti liftą rekomenduojame tada, kai jo kabina maža ir ankšta, kelionė tarp aukštų trunka pernelyg ilgai, jis dažnai genda arba yra pagamintas prieš 25 metus ir seniau.

KADA VERTA MODERNIZUOTI?

Pasirinkus lifto pakeitimą į naują KONE gaminį, išauga jūsų pastato vertė, sumažėja eksploatavimo išlaidos, liftas tampa komfortiškesniu, o jūs galite mėgautis proceso sklandumu

Padidinkite pastato vertę rinkdamiesi KONE DX klasės liftus, skirtus visiškam pakeitimui

img_increase_to_value_skyline-980x470

Mūsų visiško liftų pakeitimo sprendimai padidina jūsų pastato vertę ir sukuria visiškai naują naudotojo patirtį. Užtikrinkite, kad modernizavimo projektas būtų vykdomas laiku, neviršijant biudžeto, ir kad visiškai naujas prijungtasis liftas pastatui suteiktų išliekamosios vertės.

img_connectivity-680x425

Įtaisytosios jungiamumo funkcijos

Seno lifto pakeitimas moderniu prijungtuoju liftu atveria langą į visiškai naujų galimybių pasaulį: galima pridėti išmaniųjų pastatų sprendimų ir paslaugų, kurie naudotojams gyvenimą daro dar lengvesnį ir patogesnį.

Su įtaisytomis jungiamumo funkcijomis galite išnaudoti išmaniųjų pastatų paslaugų, kurias sukūrė KONE ir mūsų „People Flow Ecosystem“ partneriai, privalumus. Taip pat galite prijungti savo paslaugas. Rezultate yra pritaikyta patirtis, kuri keičiasi priklausomai nuo nuomininkų poreikių.

Skaitykite daugiau apie jungiamumą

Į žmogų orientuotas dizainas

Sumontavę visiškai naują lifto kabiną, naudotojų patirtį galite pritaikyti prie pastato ir jo nuomininkų poreikių. Tai užtikrinama pritaikius naujus dizaino metodus, medžiagas, apšvietimo efektus ir signalizacijos galimybes.

Skaitykite daugiau apie dizainą

img_design-680x425
img_advanced-people-flow-solutions-680x425

Išmaniosios stebėsenos bei informacijos ir pramogų galimybės

Jums pakeitus visą liftą, nuomininkai gali mėgautis dar įvairesniais lifto teikiamais privalumais, įskaitant prieigą prie daugialypės terpės turinio bei saugos ir pastato informacijos liftų kabinose bei kitose pastato vietose. Jie taip pat gali naudotis naujausiais liftų muzikos sprendimais.

„KONE DX“ klasės liftai, skirti visiškam pakeitimui

„KONE MonoSpace® DX“

Universalus keleivinis liftas be mechanizmų patalpos, skirtas mažo ir vidutinio aukštingumo gyvenamiesiems bei komercinės paskirties pastatams.

 • MAKS. EIGA 90 m
 • MAKS. ASMENŲ SKAIČIUS iki 33 asmenų
 • MAKS. GREITIS 3.0 m/s
Sužinokite daugiau

„KONE MiniSpace™ DX“

Greitas keleivinis liftas su kompaktiška mechanizmų patalpa, skirtas didelio aukštingumo pastatams.

 • MAKS. EIGA 210 m
 • MAKS. ASMENŲ SKAIČIUS iki 26 asmenų
 • MAKS. GREITIS 4.0 m/s
Sužinokite daugiau

„KONE TranSys™ DX“

Pagal poreikius pritaikomas patvaraus krovininio ir keleivinio lifto sprendimas viešojo transporto, mažmeninės prekybos ir ligoninių pastatams.

Klasikiniai visiško pakeitimo sprendimai

„KONE NanoSpace™“

Greitai sumontuojamas ir taupiai naudoja vietą. Todėl netrukus galėsite mėgautis iki 50 % didesne lifto kabina, nors lifto šachta išliks tokia pati.

 • MAKS. EIGA 40 m
 • MAKS. ASMENŲ SKAIČIUS iki 8 asmenų
 • MAKS. GREITIS 1.0 m/s
Sužinokite daugiau

„KONE CombiSpace™“

„KONE CombiSpace™“ siūlo sėkmingą lengvo montavimo ir pažangiausios inžinerijos derinį. Tai prieinamas pasirinkimas gyvenamiesiems ir nedideliems komercinės paskirties pastatams su esamomis mechanizmų patalpomis.

 • MAKS. EIGA 40 m
 • MAKS. ASMENŲ SKAIČIUS iki 7 asmenų
 • MAKS. GREITIS 1.0 m/s
Sužinokite daugiau

Pagrindinės KONE liftų, skirtų visiškam pakeitimui, specifikacijos

SprendimasAprašasMechanizmų patalpa
Maks. eigaMaks. greitis
Maks. keliamoji galia / asmenų skaičiusMaks. grupės dydis
„KONE MonoSpace® DX“
Universalus keleivinis liftas be mechanizmų patalpos, skirtas mažo ir vidutinio aukštingumo gyvenamiesiems bei komercinės paskirties pastatamsNe
90 m arba 36 aukštai3,0 m/s
2 500 kg / iki 33 asmenų6
„KONE NanoSpace™“Taupiai erdvę išnaudojantis lifto visiško pakeitimo sprendimas, skirtas gyvenamiesiems pastatams.Ne
40 m arba 16 aukštų1,0 m/s
630 kg / iki 8 asmenų2
„KONE CombiSpace™“
Praktiškas lifto visiško pakeitimo sprendimas, skirtas gyvenamiesiems pastatams.
Taip
40 m arba 16 aukštų1,0 m/s
575 kg / iki 7 asmenų3
„KONE MiniSpace™ DX“
Greitas keleivinis liftas su kompaktiška mechanizmų patalpa, skirtas vidutinio ir didelio aukštingumo gyvenamiesiems bei komercinės paskirties pastatams.Taip210 m arba 63 aukštai4,0 m/s
2,000 kg / iki 26 asmenų8
„KONE TranSys™ DX“
Galingas ir patvarus krovininis liftas be mechanizmų patalpos su jungiamumo funkcija, skirtas aplinkai, kurioje keliami dideli krovinių srautų reikalavimai
Ne
40 m arba 12 aukštų1,6 m/s5 000 kg / iki 53 asmenų
4
Planuokite sėkmę kartu su KONE kaip savo partneriu

Planuokite sėkmę kartu su KONE kaip savo partneriu

Naudodamiesi mūsų ekspertų pagalba galite būti tikri, kad visiško pakeitimo projektas bus įgyvendintas laiku ir neviršijant biudžeto, be jokių netikėtumų ir nenumatytų išlaidų, ir kad liftas atitiks visus šios pramonės srities kodeksų ir standartų reikalavimus. Skaitykite daugiau apie tai, kaip KONE jums padeda per visą pastato gyvavimo ciklą.

Kaip galime Jums padėti

Prašome užpildyti užklausimo formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime

Sample form


+370My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other 


Atkreipkite dėmesį, kad kai pateiksite šią formą, mes rinksime jūsų asmens duomenis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą, žr. Mūsų privatumo taisyklėse.


Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę