Juntamai geresni rezultatai, kuriuos suteikia modulinio liftų modernizavimo sprendimai

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-1

ELEKTROS SISTEMA

Modernizavus seno lifto valdiklį ir elektros tiekimo sistemą išauga jo patikimumas, energinis naudingumas, sauga ir pasiekiamumas. Kadangi mūsų elektros sistemų sprendimai yra greitai montuojami, pastate būnantys žmonės jokių trukdžių iš esmės nepajus.

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-2

KĖLIMO SISTEMA

Lifto kėlimo blokas – tai komponentas, kuriam tenka pats sunkiausias darbas. Jei norite išlaikyti saugumą ir važiavimo komfortą, nepaprastai svarbu laiku pakeisti susidėvėjusius ir pasenusius mechanizmus.

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-3

KABINOS

Dažnai pasitaiko situacijos, kai lifto mechaninių sistemų būklė yra gera, tačiau kabinos vidus sudėvėtas ir pasenęs. Pasirinkę mūsų siūlomas kabinų modernizavimo galimybes galėsite rinktis šiuolaikišką ir patvarų dizainą bei įvairius priedus.

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-4

SIGNALIZAVIMO SISTEMA

Mūsų liftų signalizavimo sistemos keleiviams užtikrina geresnį pasiekiamumą, daugiau saugos ir patogumo. Jei įvyksta avarija, jomis galima greitai, bet kuriuo paros metu, užmegzti dvikryptį balso ryšį su KONE klientų aptarnavimo centru (avarinė tarnyba).

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-5-951x535

DURYS

Jei lifte sumontuojate naujas, automatines duris, tai pagerina saugą, tačiau gali pridėti svorio ir atimti erdvės. Mūsų lengvos automatinės durys sukurtos taip, kad užtikrintų maksimalų kabinos plotą ir veiktų sklandžiai bei tyliai.

Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę