Patobulinimų nauda

EKOLOGINIS EFEKTYVUMAS

Patobulinus jūsų lifto elektros, valdymo arba kabinos apšvietimo sistemą gali ženkliai sumažėti jo energijos sąnaudos. Tokie patobulinimai naudingi ne tik aplinkai. Jie sumažina ir eksploatavimo sąnaudas.

NAŠUMAS

Modernizavus tam tikrus komponentus, tokius kaip valdymo sistema ir durų valdikliai, lifto našumą galima ženkliai pagerinti. Šie patobulinimai gerina patikimumą, lygio tikslumą, laukimo laiką ir pasiekiamumą.

SAUGA

Lifto keleivių ir techninės priežiūros darbus atliekančių specialistų sauga yra visų svarbiausia. Patobulinti komponentai, tokie kaip šachtos ir mechanizmų patalpos šviesos prietaisai, kabinos greičio viršijimo kontrolės mechanizmas arba mechanizmų apsauginės detalės, padidins saugą ir padės geriau valdyti pastato rizikas.

Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę