Kodėl verta rinktis KONE?

PASAULINIO LYGIO APTARNAVIMAS

Visame pasaulyje sukauptą patirtį paverčiame į profesionalias ir konkrečioje vietovėje aktualias paslaugas, kad ir kurioje šalyje gyventumėte.

VISKAS IŠ VIENO PATIKIMO TIEKĖJO

Tiekiame kokybiškus liftus, eskalatorius ir judančius takus, tinkamus visų tipų pastatams. Mūsų priežiūros ir modernizavimo paslaugos garantuoja, kad įranga bus patikima ir saugi naudoti.

KONE priežiūros paketai

Mes jumis pasirūpinome

Mes jumis pasirūpinome

Nesvarbu, kokia jūsų liftų, eskalatorių ar pastatų automatinių durų markė ar modelis, mūsų pasaulinės klasės techninės priežiūros tarnyba užtikrins jų saugų ir patikimą veikimą.

KONE modernizavimo paslaugos

img_KONE_Launch_Mother_and_Child-Landscape-056_680x425

Liftų modernizavimas

Norite pagerinti lifto patikimumą, ekologinį efektyvumą, komfortą ir patogumą, atnaujinti išvaizdą arba užtikrinti jo atitiktį naujausių saugos ir pasiekiamumo standartų reikalavimams? Galime padėti.

img_kaari-escalator-people-flow-HR

Eskalatorių modernizavimas

Atsižvelgdami į tai, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius, galime pakeisti visą eskalatorių arba tik atskirus komponentus, kad viskas veiktų sklandžiai ir patikimai.

Naujieji KONE DX klasės liftai čia

Naujieji KONE DX klasės liftai čia

Padidinkite pastato vertę su ateities reikalavimus atitinkančiais liftais, skirtais visiškam pakeitimui.

Jus palaikome kiekviename žingsnyje

Tinkamai prižiūrimas liftas arba eskalatorius gali veikti dešimtmečius. Esame pasirengę jums padėti kiekviename žingsnyje, per visą jūsų įrangos gyvavimo ciklą.

img_existing-buildings-tentants-happier-951x535

Patenkinti nuomininkai

Mūsų profilaktinės priežiūros paslaugos padės išlaikyti jūsų nuomininkus patenkintus ir užtikrins kuo geresnį jūsų pastato įrangos veikimą, nepriklausomai nuo jos prekės ženklo ar tipo. Pirmiausia stengiamės kuo geriau išsiaiškinti jūsų objekto ir įrangos ypatybes, tada parengiame konkretiems poreikiams pritaikytą priežiūros planą.

img_existing-buildings-planning-for-the-future-951x535

Planuokite ateičiai

KONE priežiūros paslaugas užsisakę klientai gali lengvai stebėti savo įrangos būklę ir visus atliekamus techninės priežiūros darbus. Siūlome nuodugnius įrangos įvertinimus ir pagalbą planuojant, padedančią išvengti nemalonių netikėtumų, susijusių su našumu, biudžetu ir dalių gamybos nutraukimu. Jei atėjo laikas modernizacijai, tinkamai suplanavus bus galima užtikrinti, jūsų kad įranga ir toliau veiks patikimai, atitiks naujausius saugos standartus ir puikiai papildys jūsų pastato dizainą.

img_existing-buildings_time_to_improve951x535

Patobulinkite savo įrangą

Laikui bėgant net ir geriausiai įrangai, be įprastos techninės priežiūros, prireikia rimtesnės priežiūros ir dėmesio. Taip atsitinka dėl įrangos nusidėvėjimo, pasikeitusios pastato konstrukcijos ar jo naudojimo būdo. Senesnėje įrangoje gali būti dalių, kurios jau yra arba greit bus nebegaminamos. Tai gali sukelti ilgas prastovas.

Pasirinkę mūsų lanksčius modernizavimo paketus galėsite padidinti įrangos saugumą, patikimumą, prieinamumą ir išvaizdą, taip pat – sumažinti išlaidas energijai. Jei įrangai reikia visiškai naujo starto, galite rinktis mūsų visiško pakeitimo sprendimus. Tokiu atveju per trumpiausią įmanomą laiką gausite visiškai naują liftą arba eskalatorių.

Kaip galime Jums padėti

Prašome užpildyti užklausimo formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime

Sample form


+370My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other 


Atkreipkite dėmesį, kad kai pateiksite šią formą, mes rinksime jūsų asmens duomenis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą, žr. Mūsų privatumo taisyklėse.


Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę