WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę

Grįžti į pradžią

Kodėl verta rinktis KONE?

PASAULINIO LYGIO APTARNAVIMAS

Visame pasaulyje sukauptą patirtį paverčiame į profesionalias ir konkrečioje vietovėje aktualias paslaugas, kad ir kurioje šalyje gyventumėte.

VISKAS IŠ VIENO PATIKIMO TIEKĖJO

Tiekiame kokybiškus liftus, eskalatorius ir judančius takus, tinkamus visų tipų pastatams. Mūsų priežiūros ir modernizavimo paslaugos garantuoja, kad įranga bus patikima ir saugi naudoti.

„KONE“ PRIEŽIŪROS PAKETAI

PRIEŽIŪRA

Prižiūrėti galime bet kokių markių ir modelių liftus bei eskalatorius. Į priežiūros paketus, kuriuos siūlome, įeina daugybė paslaugų, todėl lengva pasirinkti tai, kas jūsų poreikius atitinka geriausiai.

Ištikimas partneris, palaikysiantis jus visada

Ar žinojote, kad gerai prižiūrimas liftas arba eskalatorius gali veikti dešimtmečius? KONE specialistai yra pasirengę jums padėti per visą lifto ar eskalatoriaus eksploatavimo laikotarpį.

PATENKINTI NUOMININKAI

Mūsų prevencinės priežiūros paslaugos išlaiko geriausią jūsų įrangos eksploatacinę būklę. Visame pasaulyje prižiūrime daugiau nei milijoną liftų, eskalatorių ir durų – ir KONE, ir kitų gamintojų. Tam, kad galėtume pasiūlyti jums tinkamiausią priežiūros sprendimą, pirmiausia išsiaiškiname jūsų poreikius. Priežiūros planą galime pritaikyti taip, kad jis atitiktų unikalų jūsų objektą ir jame sumontuotą įrangą, nepriklausomai nuo prekės ženklo ar tipo.

ATEITIES PLANAVIMAS

KONE priežiūros paslaugas užsisakę klientai gali lengvai stebėti savo įrangos būklę ir su ja atliekamus veiksmus. Siūlome nuodugnius įrangos įvertinimus ir pagalbą planuojant, Kuri padėtų išvengti techninių ar finansinių netikėtumų. Jei modernizavimo laikas gerai suplanuotas, jūsų įranga ir toliau veiks patikimai, tačiau atitiks naujausius saugos standartus ir puikiai papildys jūsų pastato dizainą.

METAS PATOBULINTI JŪSŲ ĮRANGĄ

Net ir pati patvariausia įranga nėra atspari laiko poveikiui. Patobulinti įrangą galite pasirinkę mūsų modernizavimo sprendimų paketus, pagerinančius saugumą, patikimumą, pasiekiamumą ir išvaizdą, taip pat – sumažinančius išlaidas energijai. Jei įrangą norite atnaujinti iš esmės, pagalvokite apie mūsų visiško pakeitimo sprendimus. Tokiu atveju per trumpiausią įmanomą laiką gausite visiškai naują liftą arba eskalatorių.

Susijusios temos