Mūsų aplinkosaugos pasiekimai

VIENA IŠ TVARIAUSIŲ ĮMONIŲ

„Corporate Knights“ 100 tvariausių įmonių sąraše KONE yra 43 vietoje (vienintelė į sąrašą įtraukta liftų ir eskalatorių įmonė)

LYDERĖ KOVOJANT SU KLIMATO KAITA

A lyderystės balas CDP 2018 m. sąraše ir „Supplier Engagement Leader Board“ suteiktas aukščiausias A įvertinimas

GERIAUSIAS ŠIOJE KLASĖJE ENERGIJOS VARTOJIMO EFEKTYVUMAS

14 liftų modelių ir 3 eskalatorių modeliai su geriausiu energijos vartojimo efektyvumu pagal ISO 25745 klasifikavimą

Mūsų požiūris

Bendrovė KONE mano, kad atsakingą požiūrį į aplinką sudaro du dalykai. Pirmasis iš jų – tai naujoviškų ir aukštu ekologiniu efektyvumu pasižyminčių sprendimų siūlymas klientams, o antrasis – pačios bendrovės veiklos poveikio aplinkai mažinimas.

img_people-flow-metro-escalator-951x535

„KONE“ PROGRAMA „ENVIRONMENTAL EXCELLENCE“

Mūsų programa „Environmental Excellence“ palaiko užstatytų plotų transformaciją į išmanius ir ekologiškus miestus, mažai anglies dvideginio išskiriančias bendruomenes ir nulinio energijos balanso pastatus.

img_kone-show-room-951x535

SPRENDIMAI DRAUGIŠKESNIEMS APLINKAI PASTATAMS

Pagrindinio dabar gaminamo KONE lifto energinis naudingumas yra iki 90 % geresnis, nei KONE liftų, gamintų dešimtajame dešimtmetyje. Be to, turime ir kitus aukšto energinio naudingumo sprendimus, todėl užtarnautai galime vadintis ekologinio veiksmingumo pradininkais.

img_kone-us-maintenance-technician-951x535

MŪSŲ POVEIKIO APLINKAI MAŽINIMAS

Siekiame ir toliau mažinti savo veiklos poveikio aplinkai, ypač dėl jos išskiriamo anglies dvideginio, rodiklį ir energijos, medžiagų bei vandens panaudojimo veiksmingumą.

img_architect-salesguy-europe

PATIKIMAS EKOLOGIŠKŲ PASTATŲ KŪRIMO PARTNERIS

Naudojame sveikatai nekenksmingas medžiagas, padedame sumažinti energijos suvartojimą įrengimo vietoje ir pastatų anglies pėdsaką. Skelbiame KONE gaminių poveikio aplinkai duomenis ir prisidedame prie pasaulinių energijos valdymo standartų vystymo.

img_elevator-modernization-benefits-5

MONTAVIMAS GERBIANT APLINKĄ

Kai montuojame naują įrangą, su aplinka elgiamės pagarbiai. Mūsų gerai suplanuoti ir veiksmingi įrengimo procesai iki minimumo sumažina žalingą poveikį aplinkai, patiriamą dėl montavimo darbų. Turime sistemas, kurios užtikrina mažesnes cheminių medžiagų sąnaudas ir efektyvų atliekų sutvarkymą objekte.

img_maintenance-hwsy-3

EFEKTYVŪS PRIEŽIŪROS PROCESAI

Mūsų išmaniosios technologijos ir ekologiškų transporto priemonių parkas užtikrina minimalų išmetalų kiekį bei maksimalų efektyvumą. Nereikalingų techninių iškvietimų skaičių sumažina nuotolinio stebėjimo sprendimai ir visą parą veikiančios KONE prijungtos paslaugos. Jiems naudojama „IBM Watson IoT“ platforma ir kitos pažangios technologijos, skirtos liftų ir eskalatorių intelektualiosioms paslaugoms. Atsarginės dalys, kurias turime transporto priemonėse, parinktos apgalvotai. Todėl sandėlyje tenka lankytis rečiau – taip metalų kiekį dar labiau sumažiname.

img_mom-son-modernization-elevator

EKOLOGINIS EFEKTYVUMAS MODERNIZUOJANT

Taikome įvairius sprendimus, kuriais maksimalus rezultatas išgaunamas aplinką paveikiant minimaliai. Šių modernizavimo sprendimų gama labai plati: nuo įprastinių šviestuvų pakeitimo į šviesos diodus (LED) iki visiškai naujų liftų, turinčių energijos atgavimo technologijas.

img_kone-van-street

VEIKLOS ANGLIES PĖDSAKO MAŽINIMAS

KONE savo veiklos anglies pėdsaką matuoja nuo 2008 m. Mūsų siekis yra anglies pėdsaką, išreikštą grynojo pardavimo procentais, kasmet sumažinti po 3 %.

img_warehouse-car

SKLANDUS IR EKOLOGIŠKAI EFEKTYVUS MEDŽIAGŲ SRAUTAS

Daugiau nei 50 % KONE anglies pėdsako sudaro logistikos operacijos. Naudojame tokius platinimo modelius, kuriais atsižvelgiama į ekologinį efektyvumą. Transportavimo poveikį ypač stengiamės mažinti optimizuodami maršrutus ir pristatymą apskritai, taip pat – atidžiai analizuodami alternatyvius transportavimo būdus.

img_Maintenance-technician-van

EKOLOGINIU POŽIŪRIU SAUGIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ PARKAS

Daugiau nei trečdalis mūsų anglies pėdsako susidaro dėl automobilių parko, kuriame beveik 17 000 transporto priemonių. Nuolat ieškome naujų ir novatoriškų būdų mūsų transporto priemonių parko anglies pėdsakui mažinti. Pavyzdžiui, daug dėmesio skiriame degalų vartojimo efektyvumui ir geresnei vairavimo kokybei, taip pat renkamės elektrines transporto priemones ir alternatyvius judumo sprendimus.

img_female-workers-factory

ENERGIJOS TAUPYMAS PADALINIUOSE

Visame pasaulyje KONE turi per 1 000 padalinių. Tai – biurų patalpos, montavimo ir techninės priežiūros paslaugų centrai. Mūsų tikslas yra iki 2022 m., palyginti su 2017 m., su padaliniais susijusį anglies pėdsaką sumažinti 15 % ir žaliosios elektros energijos dalį iki 2021 m. padidinti bent iki 50 % visos suvartojamos elektros energijos.

img_bike-in-the-city-park_951x535

ŽIEDINĖ EKONOMIKA

Kalbant apie KONE indėlį į žiedinę ekonomiką, pirmiausia reikia paminėti tai, kad siekiame sumažinti medžiagų, energijos ir kitų išteklių, naudojamų teikiant sprendimus ir vykdant veiklą, kiekį. Klientams pateikdama patikimą ir efektyviai energiją naudojančią įrangą, kurios eksploatavimo laikas yra daugiau nei 25 metai, KONE vaidina svarbų vaidmenį kuo labiau prailginant naudingo išteklių naudojimo trukmę.

Daugiau apie tai skaitykite mūsų tvarumo ataskaitoje (anglų k.)

Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę