Rinkitės prijungtuosius liftus, kad jūsų pastatas būtų paruoštas ateičiai

Kelionės išmaniuoju liftu patirtis jūsų pastatą daro patrauklesnį tiek gyventojams, tiek lankytojams. Savo pastatą paruoškite ateičiai naudodamiesi rinkoje pirmaujančiomis liftų technologijomis su įtaisytosiomis jungiamumo funkcijomis.

hero_KONE_cloud_city_final_1440x670

KONE smart elevator solutions with built-in connectivity | KONE

Pridėkite papildomos vertės rinkdamiesi išmaniuosius pastatų sprendimus

Mūsų geriausi rinkoje liftų sprendimai dabar siūlomi su įtaisytosiomis jungiamumo funkcijomis. Su prijungtaisiais liftais atsiveria visiškai naujų galimybių pasaulis: galite pridėti išmaniųjų pastatų sprendimų ir paslaugų, kurie naudotojams gyvenimą daro dar lengvesnį ir patogesnį.

Pavyzdžiui, integravus lifto būsenos duomenis į pastato valdymo sistemą lengviau stebėti ir pašalinti lifto triktis, o keleiviai gali liftą patogiai išsikviesti išmaniuoju telefonu ar kitu mobiliuoju prietaisu.

Prijungtieji liftai atveria langą į visiškai naujų galimybių pasaulį

img_KONE-technician-2_with_graphics_680x425

KONE išmanieji pastatų sprendimai

Visą parą, septynias dienas per savaitę veikiančios KONE prijungtosios paslaugos – pagal įrenginio duomenis įvertinama, kada prireiks techninės priežiūros, todėl galima greitai nustatyti bei išspręsti problemas ir išvengti gedimo ar veikimo sutrikimo.

Pritaikykite „People Flow Ecosystem“ partnerių naujoves, kad gyvenimas būtų dar lengvesnis

Vis daugiau „People Flow Ecosystem“ partnerių kuria naujoves, kurios dar labiau palengvina nuomininkų gyvenimą. Štai keli pavyzdžiai.

  • „Savioke Relay“ – automatinė pristatymo sistema viešbučiams, biurams ir medicinos įstaigoms.
  • „BlindSquare“ – pasaulyje pirmaujanti navigacijos programa neregiams ir silpnaregiams.
img_web-connectivity-Savioke_Relay_Dash_Hallway_highlight
img_KONE_mobile_resi_flow_with_graphics-680x425

Kurkite savąją naudojimosi pastatu patirtį

Įtaisytosios jungiamumo funkcijos jums taip pat suteikia laisvę kurti savo išmaniuosius pastatų sprendimus, kad liftas dar geriau atitiktų pastato ir juo besinaudojančių žmonių poreikius.

Kad pastatas būtų saugus ir apsaugotas

Kibernetinis saugumas ir privatumas yra neatsiejama mūsų skaitmeninių paslaugų ir ryšių dalis, todėl skaitmeniniame pasaulyje galite jaustis ramūs. Visą parą vykdomas mūsų skaitmeninės aplinkos stebėjimas mums padės ją tinkamai valdyti dabar ir ateityje.

img_Kone-Architect-Europe-Set1-A-17-Edit_HD_680x425
img_customer meeting_680x425

Jūsų išmaniųjų pastato sprendimų partneris

Programų sąsajos (angl. „application programming interface“, API) leidžia dviem programoms vienai su kita užmegzti ryšį, todėl jūsų programa gali sklandžiai veikti su kitais prijungtaisiais liftais. Prijungtieji liftai atveria naujų įdomių galimybių suteikti pridėtinę vertę įdiegiant KONE ir mūsų „People Flow Ecosystem“ partnerių išmaniuosius pastatų sprendimus.

Lengva vykdyti nuotolinę įrangos stebėseną

Mūsų įrangos būsenos ir informacijos apie paslaugas API leidžia pasiekti KONE įrangos būsenos bei techninės priežiūros duomenis ir juos naudoti pastato ar turto valdymo sistemose, stebėsenos ir ataskaitų teikimo tikslais.

img_KONE_Feat_Media_Screen_Maintenance-Landscape-025_680x425
img_Digital elevator-DX -female-male-smartphone_680x425

Sklandus naujų išmaniųjų pastatų paslaugų integravimas

Naudodamiesi mūsų liftų iškvietimo API galite liftų iškvietimo funkcijas integruoti į savo galutinio naudotojo programas, pavyzdžiui, tam, kad naudotojai liftą galėtų išsikviesti savo išmaniaisiais telefonais. Mūsų paslaugų robotų API leidžia į KONE liftus integruoti autonominius robotus (naudojamus valymo, pristatymo, apsaugos ir kitoms panašioms paslaugoms).

Kaip galime Jums padėti

Prašome užpildyti užklausimo formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime

Sample form


+370My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other 


Atkreipkite dėmesį, kad kai pateiksite šią formą, mes rinksime jūsų asmens duomenis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą, žr. Mūsų privatumo taisyklėse.


Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę