WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę

Grįžti į pradžią

Rinkitės prijungtuosius liftus, kad jūsų pastatas būtų paruoštas ateičiai

Kelionės išmaniuoju liftu patirtis jūsų pastatą daro patrauklesnį tiek gyventojams, tiek lankytojams. Savo pastatą paruoškite ateičiai naudodamiesi rinkoje pirmaujančiomis liftų technologijomis su įtaisytosiomis jungiamumo funkcijomis.

kone

Pridėkite papildomos vertės rinkdamiesi išmaniuosius pastatų sprendimus

Mūsų geriausi rinkoje liftų sprendimai dabar siūlomi su įtaisytosiomis jungiamumo funkcijomis. Su prijungtaisiais liftais atsiveria visiškai naujų galimybių pasaulis: galite pridėti išmaniųjų pastatų sprendimų ir paslaugų, kurie naudotojams gyvenimą daro dar lengvesnį ir patogesnį.

Pavyzdžiui, integravus lifto būsenos duomenis į pastato valdymo sistemą lengviau stebėti ir pašalinti lifto triktis, o keleiviai gali liftą patogiai išsikviesti išmaniuoju telefonu ar kitu mobiliuoju prietaisu.

Prijungtieji liftai atveria langą į visiškai naujų galimybių pasaulį

Image

KONE išmanieji pastatų sprendimai

„KONE Residential Flow“ apima patobulintus prieinamumo, lengvos prieigos kontrolės ir novatoriškus ryšių metodus, kad neliktų kasdienio streso ir rūpesčių. Visą parą, septynias dienas per savaitę veikiančios KONE prijungtosios paslaugos – pagal įrenginio duomenis įvertinama, kada prireiks techninės priežiūros, todėl galima greitai nustatyti bei išspręsti problemas ir išvengti gedimo ar veikimo sutrikimo.

Pritaikykite „People Flow Ecosystem“ partnerių naujoves, kad gyvenimas būtų dar lengvesnis

Vis daugiau „People Flow Ecosystem“ partnerių kuria naujoves, kurios dar labiau palengvina nuomininkų gyvenimą. Štai keli pavyzdžiai.

  • „Savioke Relay“ – automatinė pristatymo sistema viešbučiams, biurams ir medicinos įstaigoms.
  • „BlindSquare“ – pasaulyje pirmaujanti navigacijos programa neregiams ir silpnaregiams.

Image
Image

Kurkite savąją naudojimosi pastatu patirtį

Įtaisytosios jungiamumo funkcijos jums taip pat suteikia laisvę kurti savo išmaniuosius pastatų sprendimus, kad liftas dar geriau atitiktų pastato ir juo besinaudojančių žmonių poreikius.

Kad pastatas būtų saugus ir apsaugotas

Kibernetinis saugumas ir privatumas yra neatsiejama mūsų skaitmeninių paslaugų ir ryšių dalis, todėl skaitmeniniame pasaulyje galite jaustis ramūs. Visą parą vykdomas mūsų skaitmeninės aplinkos stebėjimas mums padės ją tinkamai valdyti dabar ir ateityje.

Image
Image

Jūsų išmaniųjų pastato sprendimų partneris

Programų sąsajos (angl. „application programming interface“, API) leidžia dviem programoms vienai su kita užmegzti ryšį, todėl jūsų programa gali sklandžiai veikti su kitais prijungtaisiais liftais. Prijungtieji liftai atveria naujų įdomių galimybių suteikti pridėtinę vertę įdiegiant KONE ir mūsų „People Flow Ecosystem“ partnerių išmaniuosius pastatų sprendimus.

Lengva vykdyti nuotolinę įrangos stebėseną

Mūsų įrangos būsenos ir informacijos apie paslaugas API leidžia pasiekti KONE įrangos būsenos bei techninės priežiūros duomenis ir juos naudoti pastato ar turto valdymo sistemose, stebėsenos ir ataskaitų teikimo tikslais.

Image
Image

Sklandus naujų išmaniųjų pastatų paslaugų integravimas

Naudodamiesi mūsų liftų iškvietimo API galite liftų iškvietimo funkcijas integruoti į savo galutinio naudotojo programas, pavyzdžiui, tam, kad naudotojai liftą galėtų išsikviesti savo išmaniaisiais telefonais. Mūsų paslaugų robotų API leidžia į KONE liftus integruoti autonominius robotus (naudojamus valymo, pristatymo, apsaugos ir kitoms panašioms paslaugoms).