WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę

Grįžti į pradžią

Kodėl verta rinktis KONE modernizavimo paslaugas?

ATSIPERKANTI INVESTICIJA

KONE liftų modernizavimas padidina saugą, patikimumą, prieinamumą ir išvaizdą, taip pat – sumažina išlaidas energijai.

LAIMINGESNI PASTATŲ NAUDOTOJAI

Pasirinkę dirbti su mumis gausite daugiau patikimumo, pasiekiamumo ir komforto – visą pastato eksploatavimo laikotarpį.

ĮRENGIMO PROCESAS BE RŪPESČIŲ

Modernizavimo procesas, kurį taikome, valdomas itin profesionaliai, kad jūsų nuomininkai ir svečiai patirtų kuo mažiau trukdžių.

KONE "Car Designer"

Liftų modernizavimo nauda

Našumas

Modernizuotas liftas veikia geriau. Dabartinis jūsų liftas išliks, bet laukimo, gedimų ir nusivylimų bus mažiau. Įrengus naują ir modernų lifto valdiklį bei itin pažangius kėlimo mechanizmus, kurie yra ilgaamžiški bei taupo energiją, remontuoti reikės rečiau. Taip pat galėsite džiaugtis naujų lifto durų ir signalizavimo prietaisų, kurie yra ne tik patikimi, bet ir gerai atrodantys ir paprasti naudoti, privalumais.

Sauga

Sauga mums yra visų svarbiausia. Moderniais patobulinimais jūsų įrangos saugą padidinsime, todėl ir jūs, ir jūsų liftų keleiviai galės mėgautis užtikrintumu. Saugesnėmis galės tapti įvairios visos sistemos dalys. Pavyzdžiui, geriau veiks kabinos durys, kabina sustos tiksliai ties aikštelės grindimis, šviesos prietaisai užtikrins geresnį matomumą bei saugos pojūtį. Kabinoje taip pat galime įrengti dvikrypčio ryšio sistemą ir avarinio maitinimo šaltinį, jei elektros tiekimas nutrūktų. Ir tai – tik maža dalis visų galimybių, kurias galime pasiūlyti.

Pasiekiamumas

Geras pasiekiamumas – tai viena iš svarbiausių lifto savybių. Liftą keičiant nauju, jo kabiną galima padidinti iki 50 %. Jei renkatės modernizuoti, galimos plačiai atsiveriančios durys, pro kurias lengviau įvežti neįgaliojo arba vaiko vežimėlį. Kai žmonių judėjimas vyksta pastate sklandžiai, gerėja visų jame esančių žmonių gyvenimo kokybė. Tai reiškia, kad pastatas išlieka patrauklus esamiems ir potencialiems nuomotojams bei būstų savininkams.

Išvaizda

Kai liftas atrodo gerai ir juo važiuoti malonu, pagerėja viso pastato paliekamas įspūdis. Senąją lifto kabiną galite pakeisti modernia, tereikia nuspręsti imtis modernizavimo projekto. Atnaujinkite liftą naudodami stilingas, patvarias ir lengvas valyti medžiagas, kurios nepadidina jo svorio. Siūlome įvairius profesionalų sukurtus kabinos vidaus dizaino variantus, iš kurių galima rinktis. Jei tik pageidaujate, mūsų paruoštą kabinos dizainą galite modifikuoti, arba susikurti visiškai individualų derinį. Tam galėsite pagal savo skonį pasirinkti įvairias medžiagas ir priedus.

Ekologija

Modernizuoto lifto ekologinis naudingumas gali pagerėti ženkliai. Siūlome aukšto energinio naudingumo variklį „KONE EcoDisc®“, kurio energijos sąnaudos yra gerokai mažesnės už reduktorinių, dvejų greičių arba hidraulinių liftų. Kabinoje galime įrengti daug taupesnius LED šviesos prietaisus. Perteklinę stabdymo energiją, panaudoję modernią pavaros sistemą, galime grąžinti atgal į elektros tinklą. Siūlome ir įvairias parengties režimo alternatyvas: kai liftu nesinaudojama, jis automatiškai perjungiamas į energijos taupymo režimą. Taip galite ne tik sutaupyti lėšų, bet ir sumažinti poveikį aplinkai.