WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę

Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

Grįžti į pradžią
img_Company_looking over the city

KAS MES ESAME

KONE mūsų misija yra pagerinti miesto gyvenimą KONE – tai liftų ir eskalatorių pramonės lyderė visame pasaulyje. Ši bendrovė tiekia liftus, eskalatorius ir automatines pastatų duris, taip pat teikia priežiūros ir modernizavimo sprendimus, didinančius bet kurio pastato vertę.

Naudodami efektyvesnę technologiją „People Flow®“, padedame užtikrinti žmonių kelionių saugumą, patogumą ir patikimumą, naudojantis liftais aukštesniuose ir išmanesniuose pastatuose. Drauge su partneriais ir klientais iš viso pasaulio geriname gyvenimo mieste sąlygas. 2017 m. KONE pardavimo apimtis siekė 8,9 mlrd. EUR, o metų pabaigoje ši įmonė turėjo per 55 000 darbuotojų. KONE korporacijos B klasės akcijos yra įtrauktos į biržos „Nasdaq Helsinki“ sąrašą Suomijoje.

img_Company_urbanization at night

VIZIJA IR STRATEGIJA

Mūsų vizija – užtikrinti geriausią „People Flow®“ panaudojimą

Ką tai reiškia? Suprantame, kad skirtingi yra ne tik pastatai, bet ir jų paskirtys. Tai atitinkamai paveikia žmonių judėjimą ir aplinką. Be to, tai reiškia, kad per visą pastatų gyvavimo ciklą savo naudotojams ir klientams siekiame užtikrinti patogumą, veiksmingumą ir patirtį.

Siekdami šią strategiją įgyvendinti, pristatėme keturis būdus laimėti su klientais.

KONE siekia, kad žmonės miestuose gyventų geriau.

Daugiau apie tai skaitykite mūsų tvarumo ataskaitoje (anglų k.)