KONE kaip bendrovė

img_who-we-are-680x383

KAS MES ESAME

KONE mūsų misija yra pagerinti miesto gyvenimą. Būdama liftų ir eskalatorių pramonės lyderė pasaulyje, KONE tiekia liftus, eskalatorius ir automatines pastatų duris, taip pat teikia priežiūros ir modernizavimo sprendimus, didinančius bet kurio pastato vertę. Efektyvesnės „People Flow®“ technologijos dėka padedame užtikrinti žmonių judėjimo saugumą, patogumą ir patikimumą naudojantis liftais aukštesniuose ir išmanesniuose pastatuose.

2020 m. KONE metinės pardavimo apimtys siekė 9,9 mlrd. EUR, o metų pabaigoje įmonė turėjo per 60 000 darbuotojų. KONE korporacijos B klasės akcijos yra įtrauktos į biržos „Nasdaq Helsinki“ sąrašą Suomijoje.

img_sustainable-success-with-customers-680x383

VIZIJA IR STRATEGIJA

Mūsų vizija – užtikrinti geriausią „People Flow®“ panaudojimą

Ką tai reiškia? Suprantame, kad skirtingi yra ne tik pastatai, bet ir jų paskirtys. Tai atitinkamai paveikia žmonių judėjimą ir aplinką. Be to, tai reiškia, kad per visą pastatų gyvavimo ciklą savo naudotojams ir klientams siekiame užtikrinti patogumą, veiksmingumą ir patirtį.

2021 m. KONE perėjo į kitą savo strategijos etapą – “Tvari sėkmė su klientais”. Ateinančius ketverius metus, kuriuos apima šis strategijo etapas, mes koncentruosimės į pridėtinės vertės savo klientams didinimą pasitelkiant naujausius išmaniuosius sprendimus, bei dar labiau įtvirtinsime tvarumo principus visose srityse.

KONE siekia, kad žmonės miestuose gyventų geriau.

Daugiau apie tai skaitykite mūsų tvarumo ataskaitoje (anglų k.)

Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę