WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę

Grįžti į pradžią

Viskas, ko reikia, kad jūsų dizaino vizija būtų įgyvendinta

Įgyvendinkite savo dizaino viziją ir sukurkite tokią kelionės liftu patirtį, kuri žmonėms paliktų neišdildomą įspūdį.

Mūsų misija yra pagerinti gyvenimo mieste tėkmę. Todėl stengiamės žmonėms padėti saugiai ir sklandžiai judėti, kad miestai taptų geresne vieta gyventi. Formuojant prie jūsų pastato pritaikytus keleivių srautus, kurių reikalauja naudotojai, svarbus vaidmuo tenka liftų interjero dizainui ir tinkamos patirties kūrimui.

Image

Į žmogų orientuotas dizainas

Žmonės yra pastato gyvybinės jėgos šaltinis. Būtent dėl to mūsų dizaino filosofija, apimanti visą naudojimosi liftu patirtį, orientuota į žmogų. Šitaip galime užtikrinti ryšį visais lygmenimis, pradedant vaizdiniu ir baigiant emociniu.

Trys nauji būdai savo vizijai įgyvendinti

Įmonė KONE pirmenybę teikia žmonėms. Tikime, kad miestus galime padaryti geresne vieta gyventi sutelkdami dėmesį į įkvepiančią patirtį, pagrįstą realių žmonių poreikiais ir įžvalgomis. – Timo Tiainen, „Concepts and Design“ direktorius

Besiplečianti lifto patirtis

Dažykite sienas šviesa, kad sukurtumėte reikiamą nuotaiką, sudominkite keleivius akį traukiančiomis sienomis ir rodykite naujienas socialinėje žiniasklaidoje. Praturtinkite keleivių potyrius dar labiau, puikiu garso takeliu.

Subtilūs ir pritaikomi raštai

Siūlome plačią pritaikomų ir praktiškų raštų gamą. Jie jums padės sukurti subtilų, tačiau įspūdingą lifto kabinos interjerą, kuris puikiai tiks jūsų pastatui ir bus lengvai valomas bei prižiūrimas.

Turtinga spalvų ir medžiagų paletė

Remdamiesi išsamiais tyrimais ir glaudžiai bendradarbiaudami su klientais sukūrėme spalvų ir medžiagų paletę, kad būtų galima kuo lengviau rasti savo dizaino vizijai puikiai tinkantį derinį.

Image

Iš visų pusių apžvelkite savo kabinos dizainą

Naujo dizaino kabinos įkvepia ir teikia džiaugsmo

Naujo dizaino kabinos įkvepia ir teikia džiaugsmo

Peržiūrėkite iš anksto paruoštus liftų kabinų dizaino projektus arba derindami medžiagas, apšvietimo galimybes ir priedus susikurkite savo unikalų interjerą. Savo viziją įgyvendinkite naudodamiesi „KONE Car Designer“ trimačio modeliavimo ir daugybe kitų funkcijų.