Grįžti į pradžią

Liftas „KONE MonoSpace® DX“

„KONE MonoSpace® DX“ naudojimosi liftu patirtį pakelia į kitą lygmenį – įtaisytosios jungiamumo funkcijos pagerina žmonių judumą ir naudotojams suteikia naujos bei jaudinančios patirties.

„KONE MonoSpace® DX“, kuriame naudojamas kompaktiškas kėlimo variklis „KONE EcoDisc®“, padeda sutaupyti vertingos pastato erdvės, nes galima visiškai atsisakyti mechanizmų patalpos.

Pagrindinės funkcijos

img_KONE_Feat_Teenagers_Portrait-041_lines_360x535
  • Įtaisytasis jungiamumas – savo pastatą paruoškite ateičiai ir liftą padarykite dar išmanesnį rinkdamiesi naujus sprendimus ir paslaugas, pagrįstus debesijos jungiamumu ir KONE API.
  • Iš naujo apibrėžta naudotojo patirtis – nuomininkams ir lankytojams suteikite visiškai naujos patirties pasirinkdami naujas medžiagas, apšvietimą ir signalizavimo galimybes.
  • Atitiktis, kuria galite pasitikėti – savo liftą patobulinkite įdiegdami sprendimus, kad užtikrintumėte įvairių kodeksų ir standartų laikymąsi, įskaitant prieinamumo, atsparumo vandalizmui ir veikimo gaisro metu reikalavimus.
  • Geriausias šioje klasėje ekologinis efektyvumas – sumažinkite elektros energijos sąnaudas ir pastato anglies pėdsaką rinkdamiesi mūsų ekologiškai veiksmingus kėlimo, apšvietimo ir parengties sprendimus.

„KONE MonoSpace DX“ sprendimai

Peržiūrėkite toliau pateiktas specifikacijas ir sužinokite, kuris iš trijų „KONE MonoSpace DX“ sprendimų geriausiai tinka jūsų pastatui.

SPRENDIMASAPRAŠASMECHANIZMŲ PATALPAMAKS. EIGAMAKS. GREITISMAKS. APKROVA / ASMENŲ SKAIČIUSMAKS. GRUPĖS DYDIS
„KONE MonoSpace 700 DX“Lankstus keleivinių liftų sprendimas, skirtas komercinės paskirties pastatams, kur keliami griežti žmonių srautų reikalavimai.Ne90 m arba 36 aukštai3,0 m/s2 500 kg / iki 33 asmenų6
„KONE MonoSpace 500 DX“
Universalus keleivinis liftas, skirtas mažo ir vidutinio aukštingumo gyvenamiesiems ir komerciniams pastatams.Ne75 m arba 24 aukštai1,75 m/s1 150 kg / iki 15 asmenų4
„KONE MonoSpace 300 DX“
Ekonomiškas keleivinis liftas, skirtas mažo aukštingumo gyvenamiesiems pastatamsNe40 m arba 14 aukštų1,0 m/s1 000 kg / iki 13 asmenų2

„KONE MonoSpace DX“ siuntų katalogas

Naujų liftų planavimo įrankiai

Naudodamiesi mūsų naujos kartos planavimo įrankiais iš pirmo karto priimkite tinkamus sprendimus.

Kiti KONE DX klasės liftai

„KONE MiniSpace™ DX“

Greitas keleivinis liftas su kompaktiška mechanizmų patalpa, skirtas didelio aukštingumo pastatams.

  • MAKS. EIGA 210 m
  • MAKS. ASMENŲ SKAIČIUS iki 26 asmenų
  • MAKS. GREITIS 4.0 m/s
Sužinokite daugiau

„KONE TranSys™ DX“

Pagal poreikius pritaikomas patvaraus krovininio ir keleivinio lifto sprendimas viešojo transporto, mažmeninės prekybos ir ligoninių pastatams.

Kaip galime Jums padėti

Prašome užpildyti užklausimo formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime

Our apologies. Something went wrong with loading the form. We are working to fix this.
Refresh this page. Your form will then be available.

Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę