WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę

Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

Grįžti į pradžią

Saugumas – tai komandinio darbo rezultatas

Saugumas gali būti užtikrintas tik tada, kai tinkamai dalyvauja visi - technologijų ir priežiūros paslaugų teikėjai, pastatų savininkai ir įrangos naudotojai. Esame paruošę pasaulines strategijas, procesus ir gaires, kad visa mūsų verslo veikla visame pasaulyje, įskaitant rangovų veiklą, būtų gerai organizuota, struktūruota ir vykdoma darniai.

Kiekvienas žmogus, kuris naudojasi liftu arba eskalatoriumi, turi elgtis apdairiai, pavyzdžiui, laikyti eskalatoriumi drauge važiuojantį vaiką už rankos arba neblokuoti užsidarančių lifto durų.

Pastatų savininkai ir priežiūros paslaugų teikėjai privalo pasirūpinti profesionalų atliekama technine priežiūra ir geros būklės palaikymu.

Vaikai ir sauga

Vaikystėje įgyti įpročiai išlieka ilgam. Būtent todėl, kai kalbame apie įrangos saugą, vaikus KONE laiko labai svarbia tiksline grupe.

Daugiau apie mūsų požiūrį į saugą skaitykite mūsų tvarumo ataskaitoje (anglų k.)