WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę

Grįžti į pradžią

Pažangieji žmonių srautų sprendimai

Pažangieji žmonių srautų sprendimai apima prieigos ir paskirties vietos kontrolės, liftuose teikiamos informacijos ir pramogų bei įrangos stebėsenos sprendimus.

Prieiga

„KONE Access“ yra išplečiama ir lanksti prieigos kontrolės sistema, sklandžiai integruojama į jūsų lifto sistemą ir pastato duris. Ji apima naudotojo sąsajos įrenginius, sistemos aparatinę įrangą ir prieigos kontrolės valdymo programinę įrangą.

Paskirties vieta

Mūsų paskirties vietos kontrolės sistema labai pagerina jūsų pastato efektyvumą ir patogumą, pateikia aiškias nuorodas, padeda išvengti nereikalingų sustojimų ir sumažina liftų apkrovą. Be to, ji lengvai integruojama į „KONE Access“.

INFORMACIJA IR PRAMOGOS

KONE informacijos ir pramogų sprendimai yra patogus būdas liftų kabinose, kitose pastato vietose ir asmeniniuose įrenginiuose per visą kelionę dalytis daugialypės terpės bei žiniatinklio turiniu, taip pat – saugos ir su pastatu susijusia informacija.

„KONE Residential Flow“

KONE PAŽANGIEJI ŽMONIŲ SRAUTŲ SPRENDIMAI GYVENAMIESIEMS PASTATAMS

Jums vaikštant po pastatą durys atsidaro pačios, paskirties aukštas parenkamas dar prieš įlipant į liftą, o skaitmeniniuose pranešimuose jums pateikiama atnaujinta pastato informacija. Integruotoji sistema, kad pastatai geriau atitiktų gyventojų poreikius.

Peržiūrėkite mūsų naujausius pažangiųjų žmonių srautų sprendimų papildymus

Image

KONE informacija

Naudodamiesi KONE informaciniais sprendimais galite lengvai ir greitai dalytis svarbia informacija apie pastatą ir taip pat pagerinti lifto naudojimo patirtį keleiviams su lengvai pritaikomu turiniu.

Image

Visą parą, septynias dienas per savaitę veikiančios KONE prijungtosios paslaugos

Visą parą, septynias dienas per savaitę veikiančios prijungtosios KONE paslaugos suteikia aiškią jūsų įrangos apžvalgą, todėl nuo pat pirmos dienos galite naudotis profilaktinės priežiūros paslaugų privalumais.

Image

Lifto muzika

Iš naujo apibrėžkite sąvokos „lifto muzika“ reikšmę: pasirinkite muziką, kuri pakelia nuotaiką, kad lifte praleistos akimirkos būtų dar malonesnės.