Pažangieji žmonių srautų sprendimai

Pažangieji žmonių srautų sprendimai apima prieigos ir paskirties vietos kontrolės, liftuose teikiamos informacijos ir pramogų bei įrangos stebėsenos sprendimus.

img_APFS-access_669x374

Prieiga

„KONE Access“ yra išplečiama ir lanksti prieigos kontrolės sistema, sklandžiai integruojama į jūsų lifto sistemą ir pastato duris. Ji apima naudotojo sąsajos įrenginius, sistemos aparatinę įrangą ir prieigos kontrolės valdymo programinę įrangą.

img_APFS-destination_669x374

Paskirties vieta

Mūsų paskirties vietos kontrolės sistema labai pagerina jūsų pastato efektyvumą ir patogumą, pateikia aiškias nuorodas, padeda išvengti nereikalingų sustojimų ir sumažina liftų apkrovą. Be to, ji lengvai integruojama į „KONE Access“.

img_APFS_infotainment_669x374

INFORMACIJA IR PRAMOGOS

KONE informacijos ir pramogų sprendimai yra patogus būdas liftų kabinose, kitose pastato vietose ir asmeniniuose įrenginiuose per visą kelionę dalytis daugialypės terpės bei žiniatinklio turiniu, taip pat – saugos ir su pastatu susijusia informacija.

Peržiūrėkite mūsų naujausius pažangiųjų žmonių srautų sprendimų papildymus

img_KONE_Feat_Media_screen-Landscape-042_lines_442x224

KONE informacija

Naudodamiesi KONE informaciniais sprendimais galite lengvai ir greitai dalytis svarbia informacija apie pastatą ir taip pat pagerinti lifto naudojimo patirtį keleiviams su lengvai pritaikomu turiniu.

img_KONE-technician-2_with_graphics_442x224

Visą parą, septynias dienas per savaitę veikiančios KONE prijungtosios paslaugos

Visą parą, septynias dienas per savaitę veikiančios prijungtosios KONE paslaugos suteikia aiškią jūsų įrangos apžvalgą, todėl nuo pat pirmos dienos galite naudotis profilaktinės priežiūros paslaugų privalumais.

Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę