Gaminio informacija

Aprašas

„KONE NanoSpace“ – tai taupiai erdvę panaudojantis sprendimas, pritaikytas greitai sumontuoti gyvenamuosiuose pastatuose. Mūsų gerai organizuotas montavimo procesas ir ultrakompaktiška technologija užtikrina, kad naują ir taupiai energiją naudojantį liftą, kuris dar yra ir iki 50 % erdvesnis, galėsite turėti per vos dvi savaites. ISO energijos sąnaudų klasė: B. „KONE NanoSpace“ atitinka reikalavimus, kuriuos nustato Europos liftų standartai EN81-20 ir EN81-50.

Specifikacijos

  • Aprašas: Taupiai erdvę panaudojantis lifto visiško pakeitimo sprendimas, skirtas gyvenamiesiems pastatams
  • Greitis: 1,0 m/s
  • Maks. eiga: 40 m
  • Maks. keliamoji galia: 630 kg
  • Maks. asmenų skaičius: 8
  • Maks. liftų skaičius grupėje: 2/2

Dizainas

  • Šešios modernaus ir universalaus kabinos interjero alternatyvos, sklandžiai įsiliesiančios į bet kurį gyvenamąjį pastatą
  • Dvi stilingos signalizavimo alternatyvos
  • Galimybė derinti įvairius priedus, kad būtų išgautas unikalus stilius

Daugiau komforto sugaišus mažiau laiko

img_elevator-nanospace-blocks-1

SKLANDŽIAU VAŽIUOJANTYS LIFTAI

Revoliucinė sistema „KONE HybridHoisting™“, komplektuojama su „KONE NanoSpace“, sujungia diržų ir lynų technologijas visiškai nauju būdu – diržas varo liftą, o kabina šachtoje kabinama ant lyno. Itin kompaktiškas dizainas ir moderniausia technologija užtikrina nepriekaištingai tikslų lifto kabinos aukštį kiekvienoje aikštelėje. Be to, lifto keleiviams suteikiama daugiau komforto. Kiekviena kelionė liftu palieka komfortišką ir malonų įspūdį.

img_elevator-nanospace-blocks-2

DAUGIAU ERDVĖS IR NAUJAS DIZAINAS

Liftas „KONE NanoSpace“ turi du siaurus balansavimo atsvarus, suteikiančius galimybę išnaudoti adaptyvinio balansavimo privalumus ir optimizuoti energijos sąnaudas. Jie yra greta kreipiančiųjų, todėl nekeičiant šachtos dydžio galima įrengti iki 50 % didesnę kabiną. Dar daugiau - siūlome ištisą modernių ir naujoviškų liftų interjero dizainų kolekciją, kurią sukūrė mūsų komanda, įvertinta daugybe apdovanojimų. Tiesiog pasirinkite tai, kas jums labiausiai patinka, arba susikurkite savo pačių medžiagų, apšvietimo ir priedų derinį, kad jūsų kabina būtų visiškai unikali.

img_elevator-nanospace-blocks-3

MAŽIAU TRIUKŠMO IR DIDESNIS ENERGINIS NAUDINGUMAS

Liftas „KONE NanoSpace“ varomas varikliu „KONE EcoReel™“, kuriame panaudota tokia pati technologija, kaip ir sėkmingajame „KONE EcoDisc®“, tačiau visa tai yra dar mažesniame korpuse. Kitaip nei daugelis kitų liftų kėlimo sprendimų, variklis „EcoReel“ yra šachtos apačioje, todėl pastatas patiria dar mažiau trukdžių. Be to, galėsite mėgautis ženkliai mažesnių energijos ir eksploatacinių sąnaudų privalumais, nes „NanoSpace“ energinis naudingumas gerokai lenkia senesnius liftus su įprastinėmis kėlimo sistemomis.

img_elevator-nanospace-blocks-4-600

MAKSIMALI NAUDA, PASIEKIAMA DAUG GREIČIAU

Viena iš pagrindinių lifto „KONE NanoSpace“ naujovių yra galimybė sumontuoti greitai. Kai pasirenkate „NanoSpace“, pakeisti esamą liftą galima kaip niekad greitai ir paprastai. Itin efektyvus ir gerai organizuotas keitimo procesas, sudarytas iš keturių etapų, bei technologinės naujovės reiškia, kad sutrikdymų bus mažiau, o naujasis liftas bus parengtas veikti vos per dvi savaites.

KONE liftų planavimo įrankiai

Susijusios temos

Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę