WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę

Grįžti į pradžią

Sklandus nuo pradžios iki pabaigos procesas, vertas profesionalų

1. Planavimas

Pradedame nuo įrangos būklės ir žmonių srautų jūsų pastate analizės. Įvertiname visas jūsų atveju galimas modernizavimo galimybes. Tada pateikiame sąmatą ir konsultuojame finansavimo klausimais.

Kai sutartis pasirašoma, pradedame planavimo procesą. Prieš sudėdami galutinius modernizavimo plano taškus ir paruošdami reikiamas saugos procedūras, apsilankome objekte.

2. Montavimas

Kiekvienam projektui parengiame unikalų planą. Kai sutariama dėl galutinio projekto grafiko, pasirūpiname darbo vietos apsauga ir pradedame įrengimo procesą. Darbus galime suplanuoti taip, kad išvengtume piko laikotarpių ir trukdžių būtų kuo mažiau (pvz., savaitgaliais arba naktimis).

Ir jus, ir galutinius naudotojus nuolat informuojame apie projekto eigą ir montavimo etapus. Jei modernizavimo apimtis didesnė, pvz., keičiama viskas, pirmiausia išmontuojame senąją įrangą ir pasirūpiname jos perdirbimu. Tada paruošiame objektą naujosios įrangos montavimo darbams. Kai tai užbaigiama, sutvarkome darbo vietą ir atliekame galutines įrangos patikras.

3. Užbaigimas

Atlikdami galutinį perdavimą suteikiame jums techninę ir saugos informaciją. Taip pat pasirūpiname reikiamais mokymais bei padedame, jei apžiūrą atlieka trečioji šalis.

Užtikrinti, kad jūsų įranga patikimai ir saugiai veiks visą jos eksploatavimo laikotarpį, galime teikdami prevencinės priežiūros paslaugas, įeinančias į individualiai pritaikytą paketą „KONE Care™“.

Ateities planus ir biudžetą galėsite kurti užtikrintai

KONE’s handy service checklist helps you select the right maintenance services for your needs.

„KONE Asset Management Planning“

„KONE Asset Management Planning“ padeda išvengti netikėtų techninių ir su biudžetu susijusių problemų.

Atliekame nuodugnų jūsų įrangos įvertinimą, tada pateikiame aiškias rekomendacijas dėl modernizavimo sprendimų, optimalaus grafiko (kad veikla pastate būtų sutrikdyta kuo mažiau) ir lėšų, kurias reiktų rezervuoti šiems darbams.

„KONE Care for Life™“

„KONE Care for Life™“ įvertinimas – tai nuodugni jūsų lifto, eskalatoriaus arba automatiškai atidaromų durų įrangos būklės patikra.

Gausite išsamią komponentų ir sistemų būklės analizę, sričių, kuriomis reiktų pasirūpinti, santrauką ir, jei dėl įrangos tuometinės būklės galima kokia nors rizika, jos paaiškinimą.