Esame su jumis kiekviename žingsnyje

Jei modernizavimas gerai suplanuotas, jis užtikrins patikimą jūsų įrangos veikimą bei jos atitiktį naujausiems saugos standartams ir papildys pastato dizainą. Galime įvertinti jūsų įrangos būklę ir padėti jums nuspręsti, ką ir kada modernizuoti. Mes taip pat teikiame ekspertų pagalbą kiekviename modernizavimo proceso etape.

Užtikrintai kurkite ateities planus ir biudžetus

img_asset_management-680x425

„KONE Asset Management Planning“

Išvenkite netikėtų įrangos veikimo ir biudžeto problemų. Atliekame nuodugnų jūsų įrangos įvertinimą, tada pateikiame aiškias rekomendacijas dėl jums prieinamų modernizavimo sprendimų, optimalaus grafiko (kad veikla pastate būtų kuo mažiau sutrikdyta) ir numatomų darbų sąmatos.

Modernizavimo procesas | KONE

„KONE Care for Life™“

„KONE Care for Life™“ įvertinimas – tai nuodugni jūsų lifto, eskalatoriaus arba automatiškai atidaromų durų įrangos būklės patikra.

Gausite išsamią komponentų ir sistemų esamos būklės analizę, sričių, kuriomis reiktų pasirūpinti, santrauką. Taip pat paaiškinsime, kokius potencialią grėsmę keliančius dalykus pastebėjome.

img_related-content-lifecycle-support-668x426

Modernizavimo procesas | KONE

img_obsolence-680x425

Kaip apsaugoti savo investiciją

Bene labiausiai jus ir jūsų gyventojus erzinantis dalykas yra įrangos stabdymas dėl to, kad nebegalima gauti reikalingų dalių. Mes jums laiku pranešime, jei jūsų įrangoje bus dalių, kurių gamyba bus artimiausiu metu nutraukta, ir pasiūlysime pakeitimo sprendimus, užtikrinančius nenutrūkstamą veikimą.

Sklandus nuo pradžios iki pabaigos procesas, vertas profesionalų

img_modernization-process-solutions-1

1. Planavimas

Pradedame nuo įrangos būklės ir žmonių srautų jūsų pastate analizės. Įvertiname visas jūsų atveju galimas modernizavimo galimybes. Tada pateikiame sąmatą ir konsultuojame finansavimo klausimais.

Kai sutartis pasirašoma, pradedame planavimo procesą. Prieš sudėdami galutinius modernizavimo plano taškus ir paruošdami reikiamas saugos procedūras, apsilankome objekte.

img_modernization-process-solutions-2

2. Montavimas

Kiekvienam projektui parengiame unikalų planą. Kai sutariama dėl galutinio projekto grafiko, pasirūpiname darbo vietos apsauga ir pradedame įrengimo procesą. Darbus galime suplanuoti taip, kad išvengtume piko laikotarpių ir trukdžių būtų kuo mažiau (pvz., savaitgaliais arba naktimis).

Ir jus, ir galutinius naudotojus nuolat informuojame apie projekto eigą ir montavimo etapus. Jei modernizavimo apimtis didesnė, pvz., keičiama viskas, pirmiausia išmontuojame senąją įrangą ir pasirūpiname jos perdirbimu. Tada paruošiame objektą naujosios įrangos montavimo darbams. Kai tai užbaigiama, sutvarkome darbo vietą ir atliekame galutines įrangos patikras.

img_modernization-process-solutions-3

3. Užbaigimas

Atlikdami galutinį perdavimą suteikiame jums techninę ir saugos informaciją. Taip pat pasirūpiname reikiamais mokymais bei padedame, jei apžiūrą atlieka trečioji šalis.

Užtikrinti, kad jūsų įranga patikimai ir saugiai veiks visą jos eksploatavimo laikotarpį, galime teikdami prevencinės priežiūros paslaugas, įeinančias į individualiai pritaikytą paketą „KONE Care™“.

Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę