Sprendimai, užtikrinantys liftų atitiktį reikalavimams

Siūlome daug sprendimų, skirtų užtikrinti atitiktį įvairiems standartams ir reglamentams, pvz., pasiekiamumo, atsparumo vandalizmo atvejmas ir veikimo gaisro atveju. Visi mūsų liftai atitinka standartą EN81-1:1998 „Liftų konstrukcijų ir įrengimo saugos taisyklės“.

img_shopping-center-elevator-lobby

NAUJI SAUGOS IR PASIEKIAMUMO STANDARTAI

Juntamą naudą pasiekiamumo ir saugumo (ir keleivių, ir techninės priežiūros specialistų) prasme suteiks du nauji liftų projektavimo ir gamybos Europos standartai.

Pirmasis iš jų – EN 81-20:2014 – apibrėžia peržiūrėtus bei atnaujintus saugos reikalavimus, taikomus konstruojant ir įrengiant liftus. Antrasis – EN 81-50:2014 – nustato bandymo ir patikros reikalavimus, taikomus tam tikriems liftų komponentams.

Be to, naujieji standartai patikslina ir pagerina dabartinius pastatų sąsajų reikalavimus. Šie standartai pakeičia iki šiol galiojusius EN 81-1 ir EN 81-2, kurie buvo priimti 1998 metais. Naujųjų standartų reikalavimus turės atitikti visi liftai, perduoti eksploatuoti po 2017 m. rugpjūčio 31 d.

img_wheelchair-elevator

EN 81-70 NEĮGALIESIEMS PRITAIKYTI LIFTAI

Standartas EN 81-70 apibrėžia kabinos dydį ir interjero priedus, dėl kurių liftais gali lengviau naudotis žmonės neįgaliųjų vežimėliuose arba naudojantys vaikštynes. EN 81-70 reikalavimus atitinka šie KONE modeliai: „EcoSpace“, „MonoSpace 500“, „MonoSpace 700“ ir „MiniSpace“.

  • Jei pageidaujate daugiau informacijos, susisiekite su mumis
img_vandal-resistant-signalization

EN 81-71 NUO VANDALIZMO ATVEJŲ APSAUGOTI LIFTAI

EN 81-71 reikalavimus dėl tinkamumo pastatams, kuriuose galimi vandalizmo aktai, atitinka šie KONE modeliai: „MonoSpace 500“ ir „MonoSpace 700“. Į apsaugos nuo vandalizmo sprendimus įeina medžiagos ir priedai, kurie yra patvarūs, riboto degumo ir atsparūs vandeniui.

img_shopping-center-elevator-escalator

EN 81-72 GAISRINIAI LIFTAI

EN 81-72 reikalavimus dėl pritaikymo ugniagesiams atitinkantys liftai turi liukus ir kopėčias, skirtas gelbėjimo operacijoms. Šachtoje ir ant kabinos esantys elektros komponentai yra apsaugoti nuo vandens purslų. Šis sprendimas galimas su KONE modeliais „MonoSpace 500“ ir „MonoSpace 700“.

Įrankiai ir atsisiuntimai

Daugiau įrankių ir atsisiuntimų

Susijusios temos

Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę