WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę

Slapukai

Mes naudojame slapukus, siekdami optimizuoti svetainės funkcionalumą ir suteikti Jums geriausią patirtį naršant mūsų svetainėje. Jeigu sutinkate su visais slapukais, tiesiog spustelėkite mygtuką „Priimti“. Taip pat galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką..

Grįžti į pradžią

Funkcionalios ir patvarios medžiagos

Suprojektuokite tokį kabinos interjerą, kuris sukurtų neišblėstantį pirmąjį įspūdį ir neprarastų geros išvaizdos visą pastato eksploatavimo laiką. Nuo pasirinktų lifto medžiagų ir apdailos priklauso ne tik lifto išvaizda ir savybės, tačiau ir tai, kaip lengva jį bus valyti ir prižiūrėti.

img_KONE_Feat_Anti_Fingerprint_Landscape-042_edit_hero_1440x670

Laminatai su išmaniaisiais paviršiais

Dėl šių naujoviškų medžiagų liftą valyti tapo lengviau nei bet kada anksčiau. Dėmėms ir įbrėžimams atsparus laminatų antimikrobinis paviršius užtikrina puikią lifto išvaizdą per visą jo eksploatavimo laiką. Bet kokius nedidelius paviršiaus įbrėžimus galima „išgydyti“ termiškai apdorojant.

Dėmėms atspari danga, ant kurios nelieka pirštų antspaudų

Ši speciali danga lifto spalvotas nerūdijančiojo plieno medžiagas apsaugo nuo dėmių, o pirštų atspaudus padaro mažiau matomus, todėl jos nepraranda pradinės išvaizdos.

Antimikrobinė danga

Intensyviai naudojamuose liftuose turėklai yra ypač dažnas taršos šaltinis. Mūsų antimikrobinė danga iš itin patvarių miltelinių dažų padeda užkirsti kelią bakterijų plitimui ir taip pagerina liftų higieną.

Lengva priežiūra

Pažiūrėkite, kaip su mūsų funkcionaliomis ir tvirtomis liftų medžiagomis galite sutaupyti laiko ir pastangų, nes jos sumažina priežiūros ir valymo poreikį.