WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Aplankykite šalies svetainę

Grįžti į pradžią

Įspūdingi liftų apšvietimo sprendimai

Su naujuoju įspūdingu lifto apšvietimu sukurkite tinkamą nuotaiką. Apšvietimas lifte yra būtinas. Be to, jis yra ir universalus dizaino elementas, papildantis naudotojo patirtį ir padedantis sukurti norimą nuotaiką.

img_20180725_BS_KONE_AMOSREX_045_edit_landing_page_hero_1440x670
img_KONE DX Class Lighting-Diffused and direct lighting_680x425

Išsklaidytasis ir tiesioginis apšvietimas

Tai yra paprastas, tačiau efektyvus pasirinkimas, kai norite, kad lifto apšvietimas būtų tolygus, vienodas, praktiškas ir patogus. Mūsų apšvietimo pasiūlymas apima „Red Dot“ apdovanojimą pelniusius apšvietimo sprendimus.

Netiesioginis apšvietimas

Netiesioginis apšvietimas yra puikus pasirinkimas, kai lifte norite sukurti subtilią, raminančią ir jaukią nuotaiką. Šviesesnių zonų ir švelnių šešėlių kontrastas puikiai papildo bet kokio tipo lifto interjero dizainą. Netiesioginis apšvietimas taip pat idealiai tinka ligoninėse ir kitose panašiose įstaigose, kai tam tikruose liftuose tiesioginis apšvietimas nepageidaujamas.

img_KONE DX Class Lighting-indirect lighting_680x425
img_KONE DX Class Lighting-focused lighting_680x425

Fokusuotasis apšvietimas

Pridėkite akį traukiančių spalvų rinkdamiesi fokusuotąjį apšvietimą, sudarytą iš baltos spalvos šviesadiodžio prožektoriaus su spalvoto kūgio. Jis skleidžia vaiskios ir skaidrios šviesos srautą, o interjerui suteikia patrauklumo.

Mišrus apšvietimas

Kūrybiškai derindami tiesioginį ir netiesioginį apšvietimą savo lifto kabinos interjerui suteikite aukštos klasės išvaizdą. Mišrus apšvietimas suteikia galimybę balansuojant šviesą, šešėlius ir spalvas išgauti stulbinantį efektą.

img_Natural Wellnes - natural oak font_680x425
img_New-buildings_Elevators_Design_Lightning-solutions_Hightlight-teaser_Mixed-lighting

Išmanusis apšvietimas

Dažykite sienas šviesa, kad sukurtumėte reikiamą nuotaiką. Tai tuščia drobė, su kuria nuolat besikeičiančiomis pritaikomomis spalvomis ir apšvietimu galite praturtinti keleivių patirtį, kad tai pakeistų žaidimą, kai kalbama apie tai, kas įmanoma lifto viduje.